Köpek konserve maması

Lezzetli ve Besin Değeri Yüksek En İyi 10 Köpek Konservesi

Köpeklerin ihtiyacı olan besin değerlerinin dengeli harmanlanması ile oluşturulan köpek konserveleri birbirinden farklı lezzetlerden oluşuyor. Islak mamanın yani yaş mamanın içerisinde yüksek oranda sıvı bulunduğu için bu mamalar köpekler tarafından rahatlıkla tüketilip, sindirilebiliyor.

Doğal iştah açan formülü sayesinde konserve mamalar hem köpekler hem de köpek sahipleri tarafından sevilerek tercih ediliyor.

Yaş mamalar tercihe göre tam öğün ya da ödül maması olarak kullanılabilir içeriktedir. Konserve mamalar içerisinde çoğu kuru mamanın köpeklere veremediği yağ içerikleri mevcuttur.

Bu yüzden beslenme ve Köpek Kuaförü uzmanları sürekli olmasa da arada bir konserve mama tüketmesi gerektiğini vurgular. Böylece köpeğinizin tüylerinin daha parlak olması desteklenir, deri sağlığı korunur ve sindirim sisteminin düzenli çalışması sağlanır.

Konserve köpek mamaları içerisinde katkı maddesi ve renklendirici bulunmadığı için faydalı birer öğün maması olarak tercih edilebilir. Üstelik glutensiz seçenekleri de mevcuttur.

Bu sayede hassasiyet sahibi olan tüylü dostlarınız için güvenle kullanılabilir. Yavru köpekler için üretilen yaş mamaların büyüklüğü daha incedir. İnce taneli mama köpek tarafından daha kolay çiğnenir ve sindirilir.

Yetişkin köpekler için ise küp şeklinde, parça et olarak ya da tiftiklenmiş çeşitler mevcuttur. Sizler için piyasada bulunan en iyi köpek konserveleri hangileri inceledik. Siz de içeriğine ve kalitesine göre ürünleri tercih edebilirsiniz.

1- Chefs Choice Yetişkin Konserve Köpek Maması

Chefs Choice Kıyılmış Kuzu Etli Ve Somonlu Yetişkin Köpek KonservesiChefs Choice Yetişkin Köpek Konservesi yetişkin köpekler için özenle seçilmiş ürünlerle üretilen bir yaş mamadır. İçerisinde zengin vitamin ve mineral desteği bulunmaktadır.

Kuzu eti, dana eti ya da balıklı çeşitleri mevcuttur.

Köpeğinizin günlük protein ve enerji ihtiyacını karşılayabilecek dengede ürünlerle harmanlanmıştır.

Chefs Choice Yetişkin Köpek Konservesi tüm köpek ırkları için uygundur. Ezme, parçalı olarak hazırlanmış içeriklere sahiptir.

Bakır, potasyum, çinko ve sodyum sayesinde köpeklerin sindirim sistemlerini desteklemekle kalmaz aynı zamanda böbrek ve kalp sağlığını da korumayı amaçlar.

Kalsiyum ve demir içeriği de köpeğinizin kemiklerinin güçlenmesini sağlar.

Ürünü Ayrıntılı İncele

2- Plaisir Konserve Köpek Maması

Plaisir Hindili Pate Yetişkin Konserve Köpek MamasıPlaisir Köpek Konservesi etli ve soslu birbirinden lezzetli tarifler ile çeşitlendirilen harika bir köpek mamasıdır. Eğitim dönemlerinde köpekler için ödül maması olarak da kullanılabilir.

Renklendirici ve koruyucu içermeyen temiz bir formülden üretilmiştir. Normal aktiviteye sahip yetişkin köpeklerin tüketmesi için uygundur.

Plaisir Köpek Konservesi 3 kilograma kadar olan köpeklerin günde 1-2 kase, 7 kilograma kadar olan köpeklerin günde 2-4 kase ve 7-12 kilograma kadar olan köpeklerin ise günde e az iki öğün tüketebileceği bir üründür.

Et ve hayvansal türevler yanı sıra vitamin, mineral ve protein içerikleri ile zenginleştirilen bir üründür.

Ürünü Ayrıntılı İncele

3- Nutri Canin Konserve Köpek Maması

Nutri Canin Tahılsız Adult Kuzu Etli Konserve Köpek MamasıNutri Canin Köpek Konservesi denilince akla köpeklerin damak tadına uygun olan lezzetli mi lezzetli bir yaş mama gelir. İçerisinde tahıl ve GDO bulunmaz.

Aynı zamanda renklendirici ve koruyucu içermeyen temiz bir mamadır. İçeriğindeki mineral ve vitaminler sayesinde köpeklerin deri sağlığı korunur, tüylerinin parlak olması desteklenir ve dökülmesi önlenir.

Nutri Canin Köpek Konservesi sahip olduğu muhteşem içeriği ile köpeğinizin kemik ve kas sağlığını koruyan bir yaş mamadır.

Tüylü dostunuzun gün içerisinde alması gereken enerjiyi sağlayan hayvansal etler ile formüle edilmiştir. Ayrıca hipoalerjenik bir içeriğe sahip olduğundan alerjen köpekler için uygundur.

Özel formülü sayesinde alerjileri en aza indirir.

Ürünü Ayrıntılı İncele

4- Pro Choice Yetişkin Konserve Köpek Maması

Pro Choice Adult Tavuklu Yetişkin Köpek KonservesiPro Choice Yetişkin Köpek Konservesi tüm ırk köpekler için birbirinden güzel hayvansal etlerle üretilen bir yaş mamadır.

Dengeli ve sağlıklı içeriklerle harmanlanmıştır. İçerisinde köpeğinizin enerji ihtiyacını karşılayan tüm tam besinler mevcuttur.

Ezme olarak hazırlanan bu lezzet ile köpeğiniz hem keyifli yemek yemenin tadına varır hem de kolay sindirebildiği için rahatsızlık duymaz.

Pro Choice Yetişkin Köpek Konservesi yüksek kaliteli hammaddeler ile üretilmiştir.

Uzmanlar tarafından özenle geliştirilen yaş mama tamamen doğal ve katkısızdır. Aroma ve yapay tatlandırıcı içermez.

Köpeklerin sağlığı için gerekli olan vitamin, mineral, kalsiyum ve proteinler ile zenginleştirilerek hazırlanmıştır.

Ürünü Ayrıntılı İncele

5- Mera Nature's Effect Konserve Köpek Maması

Mera Nature s Effect Biftekli Köpek KonservesiMera Nature's Effect Köpek Konservesi tamamen doğal içerikler ile oluşturulmuş, yüksek miktarda lezzet içeren bir yaş mamadır.

Tam beslenen hayvan proteinleri ile zenginleştirilmiş mama içerisinde sebze ve meyveler de bulunuyor. Bu da köpeğinizin tam sağlığının desteklendiği anlamına gelmektedir.

Mera Nature's Effect Köpek Konservesi uzmanlar tarafından yüksek besin standartlarına uygun olup olmadığına bakılarak satışa sunulmaktadır.

Bol etli ve tahılsız olması ile köpek sahipleri tarafından sevilerek tercih edilen bir üründür.

Aynı zamanda içerisinde çinko, manganez, iyot ve vitamin çeşitleri bulunmaktadır.

Ürünü Ayrıntılı İncele

6- Morando Super Food Yetişkin Konserve Köpek Maması

Morando Super Food Somonlu Küçük Irk Pate Yetişkin Köpek KonservesiMorando Super Food Yetişkin Köpek Konservesi et obur olan tüylü dostlarınız için ideal oranda lezzetle üretilen bir üründür.

Eğer mama seçen bir köpeğiniz varsa bu içeriğe asla hayır diyemezler.

Et ve et türevlerinin çeşitli meyve ve sebzeler ile harmanlanmasıyla oluşturulan bu tarif tam bir sindirim dostudur.

Morando Super Food Yetişkin Köpek Konservesi tahılsızdır. Tüylü dostunuzun sağlığını destekleyen kalsiyum, vitamin, mineral ve protein bileşenleri başta olmak üzere tüm ürünlerin kalitesine dikkat edilerek hazırlanmaktadır.

Açıldıktan sonra buzdolabında saklanması uygun bir besindir. Nemli bir gıda olduğu için köpekler tarafından tüketilmesi çok kolaydır.

Ürünü Ayrıntılı İncele

7- Animonda Vom Feinsten Yetişkin Konserve Köpek Maması

Animonda Vom Feinsten Tavşan Etli Yetişkin Köpek KonservesiAnimonda Vom Feinsten Yetişkin Köpek Konservesi 1 ile 6 yaş arası yetişkin köpekler için dengeli içeriklerle üretilen bir üründür.

Tavşan eti, geyik eti, kuzu eti, kümes hayvanları, sığır eti gibi pek çok hayvandan elde edilen proteinlerden oluşmaktadır.

Muz, yoğurt, kayısı ve yulaf gibi pek çok ek besin ile lezzetlendirilmiştir.

Animonda Vom Feinsten Yetişkin Köpek Konservesi gurme köpeklerin bayılacağı bir içeriktedir.

Protein oranı yüksek, faydalı yağ oranı dengede tutulan yaş mama sayesinde yetişkin köpeklerin günlük ihtiyaçları tam olarak karşılanmış olur.

Tüm köpek ırklarının tüketimi için uygun içeriğe sahiptir.

Ürünü Ayrıntılı İncele

8- Bozita Geyik Etli Yetişkin Konserve Köpek Maması

Bozita Naturals Geyikli Yetişkin Köpek KonservesiBozita Yetişkin Köpek Maması sürdürülebilir tazeliği ve köpeklerin damak zevkini neşelendiren içeriği ile tercih edilen ürünlerin başında geliyor.

Sahip olduğu özel formülü sayesinde köpeğin idrarında ve dışkısında meydana gelen kötü kokunun önüne geçilmesini destekliyor.

Düşük tahıllı bir ürün olduğu için dengeli beslenen köpekler tarafından tüketilebilir.

Bozita Yetişkin Köpek Maması A vitamini, D3 vitamini, E vitamini başta olmak üzere manganez ve selenyum bakımından zengindir.

%15 oranından fazla proteine sahip olduğundan köpeğinizin gün içerisinde sahip olması gereken enerji miktarını karşılar.

Ürünü Ayrıntılı İncele

9- N&D Yavru Konserve Köpek Maması

N&D-pumpkin-Mini-Starter-Tavuklu-Yavru-Konserve-Köpek-MamasıN&D Yavru Köpek Konservesi kuru mama çeşitlerinde olduğu gibi yaş mama çeşitleri içerisinde de en çok tercih edilen markaların başında geliyor. Diyet içerikli bir mama olduğundan hipoalerjenik mama olarak tercih edilebilir. Besinsel hassasiyeti olan, diyet yapan tüylü dostlarımız için özenle hazırlanmış diyetetik bir tam mamadır.

N&D Yavru Köpek Konservesi köpeklerin sağlıklı yaşamını koruyabilen bir formülle hazırlanmıştır. Hayvansal proteinler ile desteklenen yaş konserve mama içerisinde vitaminler, mineraller, balık yağı, omegalar ve lif mevcuttur. Köpeklerin sindirimini destekler, dışkılamasını kolaylaştırır.

Ürünü Ayrıntılı İncele

10- Reflex Plus Yetişkin Konserve Köpek Maması

Reflex Plus Kuzulu Yetişkin Konserve Köpek MamasıReflex Plus Yetişkin Köpek Konservesi et parçalarının hazırlanan eşsiz lezzete sahip sos içerisine harmanlanması ile üretilen bir mamadır. Tam ve dengeli beslenme için uygun bir üründür. Köpeğinizin gün içerisinde alması gereken tüm besinleri tek başına karşılayabilecek içeriğe sahiptir. Yetişkin köpeklerin alması gereken enerjiyi ve proteini karşılar.

Reflex Plus Yetişkin Köpek Konservesi et ve hayvansal gıda türevleri başta olmak üzere meyve ve sebzeler ile lezzetlendirilmiştir. İçerisinde düşük tahıl oranı mevcuttur. Mineraller ve doğal yağlar ile köpeğin gelişimini destekler. Nem içeriği %80 oranındadır. Bu da tüylü dostunuzun mamayı daha kolay yemesi ve rahat sindirebilmesi demektir.

Ürünü Ayrıntılı İncele

Konserve Köpek Maması Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler Nelerdir?

Yiyecekler yalnızca köpeğin karnını doyurmaz. Bir mamanın yalnızca besleyici olmadığını bilmek gerekir. Bu yüzden konserve mama alırken de öncelikle mamanın içeriğine bakılması doğrudur.

Yaşam standartlarına doğrudan uygun olan, ömürlerini kaliteli geçirmelerini destekleyen içerikler seçilmelidir.

Tercihte bulunurken öncelikle besin ihtiyaçları dikkate alınarak içeriğindeki vitamin, mineral, protein ve kalsiyum gibi bileşenlerin oranlarına bakılması gerekir.

Satın alınacak köpek konservelerinin köpeğin ihtiyaçlarına ne kadar uyum sağladığı da önemlidir. Köpek bitkisel ürünleri mi yoksa eti mi daha çok seviyor? Bu gibi içeriklere bakılması gerekir.

Köpeğin besine hassasiyeti olup olmadığı da dikkat edilmesi gereken bir başka husustur. Alerjisi olan ya da besin hassasiyeti olan köpekler için hipoalerjenik konserveler tercih edilebilir.

Konserve mama alırken dikkat edilmesi gereken önemli noktalardan bir tanesi de ürünün kalitesi ve son kullanma tarihidir. Son kullanmaya tarihi yeni olan ürünler daha sağlıklıdır.

Piyasada bulunan onlarca marka içerisinde en kaliteli ve güvenilir içeriğe sahip olanın seçilmesi doğru olacaktır.

SSS

Konserve Mama Köpek Eğitiminde Kullanılabilir mi?

İçerisinde pek çok hayvansal protein ve et bulunan konserve köpek maması çeşitleri, kolay tüketilebilen formda hazırlanmaktadır. Köpeğinizin eğitim sırasında tüketebileceği tam içerikli bir mamadır.

Köpek Konserve Mama İle Nasıl Beslenmelidir?

Köpeklerin cinsine, yaşına ve ihtiyaçlarına uygun olan mama alınır ve günlük dozlar belirlenerek köpeklerin tüketmesi sağlanabilir.

Yaş Mama Tek Başına Bir Öğün İçin Yeterli midir?

Besin uzmanları tarafından yapılan araştırmalara göre yaş mama tek başına bir köpek için yeterli değildir. Gün içerisinde kuru mama ile dönüşümlü olarak kullanılabilir. Ödül maması olarak da tercih edilebilir.

Puanla!
[Toplam: 0 Ortalama: 0]
Comments are closed.