Düzce Köpek Eğitim Merkezi

Sevimli dostunuz ile ilişkilerinizi sağlam tutmak ve onunla daha keyifli zaman geçirmek için erken dönemden itibaren eğitim vermeniz önemlidir. Bu alanda en büyük desteğini alacağınız Düzce Köpek Eğitimi merkezi, uzman kadrosu ile köpeğinizin yavruluk döneminden itibaren yaşlılık dönemi eğitimine kadar tüm konularda sizlere yardımcı olmaktadır.,

Köpek sahiplerinin köpekleri için yerine getirmeleri gereken önemli bazı sorumluluklar vardır. Bunların en başında köpeği doğru bir bakım, besleme programı uygulamak ve köpek eğitimi konusunu göz ardı etmeden gerektiği şekilde davranmaktır. Düzce köpek eğitimi merkezi olarak yılların birikim ve tecrübesine sahip eğitmenlerimiz ile köpeğinizin tuvalet eğitiminden ileri itaat eğitimine kadar tüm eğitim konularında destek oluyoruz.

Havanese eğitimi

Düzce Yavru Köpek Eğitimi

Yavru köpek eğitimi, köpeklerin sosyalleşmesi ve sahiplerine karşı itaatkar olmaları için verilmesi gereken temel eğitimdir. Erken dönemde köpek eğitimi verilmesinin son derece önemli olduğu, uzmanlar tarafından bildirildiği gibi köpek sahipleri de bu konuda hem fikirdirler. Düzce yavru köpek eğitimi merkezimiz, yavru köpek eğitimi konusunda birikim ve tecrübeleri ile destek sunarken, eğitimde dikkat edilmesi gereken tüm noktalara dikkat ederek hareket etmektedir.

Yavru köpek tuvalet eğitimi

Tuvalet eğitimi, evcil dostlarınız için en önemli eğitim konularından biridir. Köpeğinizin ev ortamında nasıl hareket etmesini bilmesi, tuvalet eğitimi ile başlar. Fakat bu eğitimi verme konusunda aceleci olmanız gerekir. Köpeğiniz yavruluk döneminde iken tuvalet eğitimi vermeniz ya da uzman bir köpek eğitmeninden destek almanız son derece önemlidir. Düzce yavru köpek tuvalet eğitimi konusunda uzman olan ekibimiz, her köpek cinsine özel eğitim vererek sahiplerinin rahat etmesini sağlamaktadır.

 

Düzce Köpek Sosyalleştirme Eğitimi

köpeklerde , sosyalleştirme eğitimi,, tuvalet eğitiminden sonra gelen en önemli eğitim konusudur. Bilindiği üzer her köpek cinsinin farklı bir karakter yapısı vardır. Bazı köpek cinsleri, doğaları gereği saldırgan olabilirler, yabancılara karşı asabi olabilirler. Ancak her köpek cinsi, doğru bir sosyalleştirme eğitiminden sonra sosyallik kazanabilir. Bunun için doğru bir köpek eğitim uzmanı ile görüşmek gerekir.

Düzce köpek eğitimi merkezimizde, köpek sosyalleştirme eğitimi alanında uzman olan eğiticilerimizle evcil hayvan sahiplerinin ihtiyacını karşılarken sevimli dostlarının daha sosyal varlıklar haline gelmeleri konusunda gerekli eğitimi veriyoruz.

Düzce Köpek Komut Eğitimi

Köpeğinizi hangi amaç doğrultusunda besliyor olursanız olun, en temelinde köpeğinize komut eğitimi vermeniz gerekir. Size karşı itaatkar olması için bu eğitim son derece önemlidir. "Otur, kalk, gel, dur, dikkat" gibi komutları yerine getiren köpekler, ilerleyen dönemlerde sahiplerinin isteklerini yerine getirme konusunda daha başarılı olurlar. Fakat bunu elde edebilmek için eğitim verilmesi şarttır.

Köpek komut eğitimi, aslında sanıldığı kadar kolay bir eğitim değildir. Bazı köpekler doğaları gereğince inatçı olabilirler, komutlara uymayabilirler. Bu tamamen doğalarından kaynaklanan bir durumdur. Bu problemi çözebilmek için öncelikle onlara doğru zamanda komut eğitimi vermeniz gerekir. Düzce köpek eğitimi merkezimiz, bu anlamda başarılı uzman ekibi ile her cins köpeğe uygun itaat eğitimi veren bir kuruluştur.

Neden Düzce Köpek Eğitim Merkezi?

Köpek eğitimi konusunda tecrübeli uzman sayısının Türkiye’de çok fazla olduğunu söylemek doğru olmaz. Aslında sayıca fazla olsa da gerçek anlamda eğitim veren ve köpeklerin de fayda görebileceği uzman sayısı azdır.

Köpek besleme konusunda her ne kadar hassas bir ülke olsak da yeteri kadar köpek eğitim uzmanı olmadığını kabul etmemiz gerekir. Düzce köpek eğitimi merkezimiz, bu alanda uzman ekibi ile köpeğinizin tüm eğitim ihtiyaçlarını doğru şekilde karşılayan bir kuruluştur.

Yavru köpek eğitimi, köpeklerde tuvalet eğitimi, sosyalleştirme eğitimi, temel itaat eğitimi, ileri itaat eğitimi ve diğer tüm eğitim konularında alanında başarılı eğitmenlerimiz ile siz köpek sahiplerine hizmet verirken, hem sizin hem de köpeğinizin güzel sonuçlar almasını sağlıyoruz.

Düzce köpek eğitim merkezi, köpeklere eğitim verirken köpeklerin eğitime karşı duyarlı olmalarını sağlamak için özel etkinlikler düzenleyen, köpeklere eğitim sonunda başarı ödülleri vererek eğitimlerinden daha fazla verim almalarını sağlamak adına özel teknikler uygulamaktadır.

Güvenilir bir ekibe sahip olan köpek eğitim merkezimiz, tüm köpek cinslerine en özel eğitimleri sunarak sahiplerinin beklentilerini en iyi şekilde karşılamaktadır. Dilediğiniz zaman iletişim bilgilerimizden bize ulaşarak gerekli bilgileri alabilir, köpek eğitimi konusunda destek talebinde bulunabilirsiniz.

Düzce Köpek Eğitim Merkezi Sık Sorulan Sorular

Tüm köpek Irklarını Kabul Ediyor Musunuz?

İstanbul köpek oteli tesisimizde ırk ayırt etmeden tüm ırkları kabul ediyoruz.

Köpeğimi Getirirken Yanında Neler Getirmeliyim?

Aşı Karnesini ve Mamasını Yanında Getirmelisiniz.

Köpekler nerede kalıyor?

İstanbul köpek oteli tesisimizde köpekler gün içinde isterlerse bahçede açık havada isterlerse içeride kapalı alanda vakit geçirebilirler. Geceleri ise içeride konforlu yataklarında uyumaktadırlar.

Puanla!
[Toplam: 9 Ortalama: 5]