fbpx

Köpek Oteli

Anasayfa / Köpek Oteli

Hayvanları seviyor olabilirsiniz ve evinizde evcil hayvan olarak köpek besliyor olabilirsiniz. Köpeğinize tuvalet eğitimi, itaat eğitimi gibi farklı eğitimler vermiş olabilirsiniz yaşamınızın stresini attığınız o minik dostunuz için bütün sorunları önünüzden kaldırdığınızı düşünüyor olabilirsiniz ancak aklınıza sonradan gelecek bir problem var her zaman seyahatlerinizde evcil hayvanlarınızı yanınızda götüremezsiniz. Eşiniz, dostunuz her zaman evcil hayvanını evine alamaz bazen ise almak istemeyecektir. Bu ve buna benzer durumlarda aklınıza köpek otelleri gelecektir ancak bu konuda da can dostunuzu emanet edecek güzel bir köpek oteli bulmanız ve köpek oteline güvenmeniz gerekecektir ve bu sizin için zorlu bir süreç olacağına eminiz. Pet Okulu olarak gözünüzün arkada kalmaması için tercih edebileceğiniz en iyi İstanbul köpek oteli hizmetini veriyoruz bu konuda çok iddialıyız bunun nedeni ise minik dostunuza en az sizin kadar değer veriyor olmamız.

İstanbul Köpek Oteli

Köpek otelimizde can dostlarınız yani evcil hayvanınız olan köpeğiniz için kafes sistemi gibi kötü koşullardan arındırılmış bir şekilde konaklama şartları sağlıyoruz. İstanbul Beykoz’da bulunan köpek otelimiz tümüyle minik dostlarımızın rahatı için kurgulanmıştır öyle ki köpek oteli; geniş dolaşma alanları, aynı beden dostlarla ya da bireysel konaklama seçenekleri, kafes sistemi yerine daha sağlıklı koşullarına, çeşit çeşit oyuncaklara ve farklı aktivite seçeneklerine sahiptir. Siz köpek sahipleri bir sene boyunca çalışıp bir süre dinlenmeyi, tatil yapmayı kesinlikle hak ettiniz ancak minik can dostunuz’dan ayrılmanızın ne kadar zor olduğunu biliyoruz ve siz tatildeyken köpeğinizi emanet edebileceğiniz birini bulmak ya da bulsanız bile köpeğinizin bakımını yapabilecek bir yer bulmanız oldukça zor.

İlgili Yazı => İstanbul Köpek Eğitimi yazısını okuyarak hizmetlerimiz hakkında ayrıntılı olarak bilgi sahibi olabilirsiniz

Bizim köpek otelimizde siz tatildeyken minik can dostunuzun da tatil yapacağını söyleyebiliriz ayrıca köpek oteli hizmetini severek yaptığımız için minik dostunuzun bizim içinde dost olacağını asla aklınızdan çıkarmayın, köpeğinizin mutluluğu ve rahatlığı bizim için mutluluk nedeni olacaktır bu iş aslında ticari bir hizmetten ziyade küçük patilere sahip canlılarla vakit geçirmeyi seven bizler için biçilmiş kaftandan farksız bir hizmet ve köpek otelimizde köpeğiniz kafeslere terk edilip sizin geleceğiniz günü beklemekle geçirmiyor.

Tamamen minik dostumuzun ruhsal ve bedensel sağlığı için farklı aktiviteler düzenleniyor aynı beden köpeklerle sosyalleşme şansı sunuluyor ve tüm günlerini eğlenceli aktiviteler ve farklı eğitimlerle geçirebiliyor bu köpeğinizin ruhsal ve bedensel sağlığını olumlu şekilde etkileyebiliyor. Köpeğinize açık ve kapalı alan sunuluyor ve ona özel bir yatak aktivite dışında o an nerede vakit geçirmek isterse orada vakit geçirebiliyor zaten köpek otelimizde bulunan arkadaşları ile sosyalleşmeyi çok sevecektir. Pet Okulu köpek otelinde tüm minik dostlarımızın yemekleri ayrı bir şekilde sunulmaktadır bu sayede beslenmelerini gözlemliyor ve kendi aralarında kavga etmelerinin önüne geçmiş oluyoruz. Sosyalleşmek için çok fazla arkadaş bulabilir ancak köpeklerimizin rahat edemeyeceği kadar kalabalık bir biçime tutmuyoruz rahat etmeleri için bedenlerine göre gruplara ayırıyoruz bu şekilde minik dostlarımızın rahatlarını sağlıyor stres ve bunalımdan uzak tutuyoruz.

Köpek Otelimiz de iç tasarım yine köpeklerimizin rahatı için ferah ve geniş bir plana sahiptir çünkü köpekler doğası gereği kalabalık odalarda rahat edememektedir en ince ayrıntıya kadar minik dostlarımızın rahatı düşünülmüştür seveceği ve vakit geçirirken mutlu olacağı farklı sağlıklı oyuncaklarla otelimizde minik dostlarımız çok rahat edecek. Siz tatildeyken bırakın minik patilere sahip dostlarınızda köpek otelimizde tatil yapsın.

Köpek Otelimizde Mutlu Köpekler

İstanbul köpek otelimizde tüm detaylar en ince şekilde kurgulanarak köpekleriniz rahatı hedeflenmiştir. Köpek oteli olarak hizmet verdiğimiz ilk günden bu yana İstanbul’da pek çok köpek sahibinin tercihi olduk ve geri dönüşler konusunda memnuniyet oranı yüksek olduğu için işimizi iyi yaptığımızı düşünüyoruz.

Köpek otelimiz de köpekler bedenlerine göre ayrılarak aralarında ki kavga ve stres engellenmektedir ayrıca yemek saatlerine kavga etmemeleri için yemeklerini ayrı ayrı veriyoruz bu şekilde köpekler arasında kavga etme ihtimali çok az oluyor ve köpekler köpek otelimizde kafes sistemi yerine ferah, geniş alanlarda tutuluyor bu şekilde isterlerse köşelerine geçip dinleniyorlar yada arkadaşları ile oyunlar oynuyorlar.

Köpek otelimizde köpekler için özel etkinlik saatleri düzenliyoruz ırklarına göre farklı etkinlikler yaparak onların bedensel ve ruhsal sağlığını iyi seviyelerde tutmaya çalışıyoruz. Gün içinde çalışanlarımız daima köpekleri gözlemleyerek yapacakları olası yanlış davranışların önüne geçiyorlar. Bizler için bu iş, işten öte ödül gibi çünkü bizlerde en az sizler gibi köpekleri çok seviyoruz.

KÖPEK OTELİ

Köpek Oteli Hizmeti İçin Hemen İletişime Geçin

Köpek otelimizle alakalı daha detaylı bilgiye sahip olmak için iletişim sayfamızdan iletişime geçebilirsiniz ve köpeğinizi bize teslim ederken tüm otelimizi en ince ayrıntısına kadar inceleye bilirsiniz ayrıca diğer hizmetlerimiz olan köpek tuvalet eğitimi, köpek itaat eğitimi gibi eğitimler hakkında da bilgi almak için bizimle iletişime geçmenizi öneriyoruz.

Köpek eğitimleri olan köpekler tuvalet eğitimi, temel itaat eğitimi ve ileri itaat eğitimi gibi eğitimler için profesyonel olarak destek almak için hemen iletişime geçebilirsiniz.

Hemen Ara
Whatsapp Destek