İstanbul Köpek Oteli - Uygun Pet Hotel Fiyatları

Anasayfa , İstanbul Köpek Oteli - Uygun Pet Hotel Fiyatları
köpek-pansiyonu-oteli-istanbul

Otelimiz Ruhsatlı ve Bakanlık Onaylıdır.

Hayvanları seviyor olabilirsiniz ve evinizde evcil hayvan olarak köpek besliyor olabilirsiniz. köpeğinize tuvalet eğitimi, itaat eğitimi gibi farklı eğitimler vermiş olabilirsiniz yaşamınızın stresini attığınız o minik dostunuz için bütün sorunları önünüzden kaldırdığınızı düşünüyor olabilirsiniz ancak aklınıza sonradan gelecek bir problem var her zaman seyahatlerinizde evcil hayvanlarınızı yanınızda götüremezsiniz.

Eşiniz, dostunuz her zaman evcil hayvanını evine alamaz bazen ise almak istemeyecektir. Bu ve buna benzer durumlarda aklınıza Köpek otelleri gelecektir ancak bu konuda da can dostunuzu emanet edecek güzel bir köpek oteli bulmanız ve köpek oteline güvenmeniz gerekecektir ve bu sizin için zorlu bir süreç olacağına eminiz.

Pet Okulu olarak gözünüzün arkada kalmaması için tercih edebileceğiniz en iyi İstanbul köpek oteli hizmetini veriyoruz bu konuda çok iddialıyız bunun nedeni ise minik dostunuza en az sizin kadar değer veriyor olmamız.

İstanbul'un En İyi Köpek Oteli

Köpek otelimizde can dostlarınız yani evcil hayvanınız olan köpeğiniz için kafes sistemi gibi kötü koşullardan arındırılmış bir şekilde konaklama şartları sağlıyoruz.

İstanbul Beylikdüzü'nde bulunan Köpek Otelimiz tümüyle minik dostlarımızın rahatı için kurgulanmıştır öyle ki köpek oteli; geniş dolaşma alanları, aynı beden dostlarla ya da bireysel konaklama seçenekleri, kafes sistemi yerine daha sağlıklı koşullarına, çeşit çeşit oyuncaklara ve farklı aktivite seçeneklerine sahiptir.

Siz köpek sahipleri bir sene boyunca çalışıp bir süre dinlenmeyi, tatil yapmayı kesinlikle hak ettiniz ancak minik can dostunuz'dan ayrılmanızın ne kadar zor olduğunu biliyoruz ve siz tatildeyken köpeğinizi emanet edebileceğiniz birini bulmak ya da bulsanız bile köpeğinizin bakımını yapabilecek bir yer bulmanız oldukça zor.

İstanbul Köpek Eğitimi yazısını okuyarak hizmetlerimiz hakkında ayrıntılı olarak bilgi sahibi olabilirsiniz

Bizim köpek otelimizde siz tatildeyken minik can dostunuzun da tatil yapacağını söyleyebiliriz ayrıca köpek oteli hizmetini severek yaptığımız için minik dostunuzun bizim içinde dost olacağını asla aklınızdan çıkarmayın, köpeğinizin mutluluğu ve rahatlığı bizim için mutluluk nedeni olacaktır bu iş aslında ticari bir hizmetten ziyade küçük patilere sahip canlılarla vakit geçirmeyi seven bizler için biçilmiş kaftandan farksız bir hizmet ve Köpek otelimizde köpeğiniz kafeslere terk edilip sizin geleceğiniz günü beklemekle geçirmiyor.

Tamamen minik dostumuzun ruhsal ve bedensel sağlığı için farklı aktiviteler düzenleniyor aynı beden köpeklerle sosyalleşme şansı sunuluyor ve tüm günlerini eğlenceli aktiviteler ve farklı eğitimlerle geçirebiliyor bu köpeğinizin ruhsal ve bedensel sağlığını olumlu şekilde etkileyebiliyor.

Köpeğinize açık ve kapalı alan sunuluyor ve ona özel bir yatak aktivite dışında o an nerede vakit geçirmek isterse orada vakit geçirebiliyor zaten Köpek otelimizde bulunan arkadaşları ile sosyalleşmeyi çok sevecektir.

Pet Okulu köpek otelinde tüm minik dostlarımızın yemekleri ayrı bir şekilde sunulmaktadır bu sayede beslenmelerini gözlemliyor ve kendi aralarında kavga etmelerinin önüne geçmiş oluyoruz.

Sosyalleşmek için çok fazla arkadaş bulabilir ancak köpeklerimizin rahat edemeyeceği kadar kalabalık bir biçime tutmuyoruz rahat etmeleri için bedenlerine göre gruplara ayırıyoruz bu şekilde minik dostlarımızın rahatlarını sağlıyor stres ve bunalımdan uzak tutuyoruz.

Köpek Otelimiz de iç tasarım yine köpeklerimizin rahatı için ferah ve geniş bir plana sahiptir çünkü köpekler doğası gereği kalabalık odalarda rahat edememektedir en ince ayrıntıya kadar minik dostlarımızın rahatı düşünülmüştür seveceği ve vakit geçirirken mutlu olacağı farklı sağlıklı oyuncaklarla otelimizde minik dostlarımız çok rahat edecek. Siz tatildeyken bırakın minik patilere sahip dostlarınızda Köpek otelimizde tatil yapsın.

Köpek Oteli Fiyatlarımız

Köpek oteli fiyatlarımız köpek ırkına veya sağlık durumlarına göre değişkenlik gösterebilmektedir. Doğru fiyat almak için lütfen arayarak bilgi alınız.Köpek pansiyonu fiyatlarımız gecelik olarak hesaplanmaktadır.

Kısa dönem olarak (1 ve 15 gün) gecelik köpek oteli fiyatımız : 280 TL'dir
Uzun dönem olarak (16 ve 30 gün) gecelik köpek oteli fiyatımız 240 TL'dir
1 Ay ve Üzerin olarak (30 ve 60 gün) gecelik köpek oteli fiyatımız 220 TL'dir

30 gün ve üzeri köpek oteli için kampanyalarımızı iletişim kısmındaki telefon numaramızı arayarak öğrenebilirsiniz.

İstanbul Köpek Otelimizde Köpekler Eğlenceli Vakit Geçiriyor

Evlerinde yalnız kalan köpekler mutsuz olmakta, kendilerine ve çevrelerine zarar vermeleri muhtemeldir. Köpek otelimizde köpeklerin eğlenceli vakit geçirmesi için pek çok etkinlik gerçekleştiriyoruz. Eğer köpeklerinizi evde yalnız bırakmaktan çekiniyorsanız aynı zamanda bir köpek oteline emanet etmekten çekiniyorsanız mutlaka bizim köpek otelimizi ziyaret edin ve köpek otelimizin köpeğinize ne kadar uygun olduğunu gözlemleyin. 

Köpek Otelimizde Mutlu Köpekler

Köpek oteli istanbul tüm detaylar en ince şekilde kurgulanarak köpekleriniz rahatı hedeflenmiştir.Köpek oteli olarak hizmet verdiğimiz ilk günden bu yana İstanbul'da pek çok köpek sahibinin tercihi olduk ve geri dönüşler konusunda memnuniyet oranı yüksek olduğu için işimizi iyi yaptığımızı düşünüyoruz.

Pet otelimiz de köpekler bedenlerine göre ayrılarak aralarında ki kavga ve stres engellenmektedir ayrıca yemek saatlerine kavga etmemeleri için yemeklerini ayrı ayrı veriyoruz bu şekilde köpekler arasında kavga etme ihtimali çok az oluyor ve köpekler köpek otelimizde kafes sistemi yerine ferah, geniş alanlarda tutuluyor bu şekilde isterlerse köşelerine geçip dinleniyorlar yada arkadaşları ile oyunlar oynuyorlar.

Köpek otelimizde köpekler için özel etkinlik saatleri düzenliyoruz ırklarına göre farklı etkinlikler yaparak onların bedensel ve ruhsal sağlığını iyi seviyelerde tutmaya çalışıyoruz. Gün içinde çalışanlarımız daima köpekleri gözlemleyerek yapacakları olası yanlış davranışların önüne geçiyorlar. Bizler için bu iş, işten öte ödül gibi çünkü bizlerde en az sizler gibi köpekleri çok seviyoruz.

KÖPEK OTELİ

Köpek Oteli Hizmeti İçin Hemen İletişime Geçin

Köpek otelimizle alakalı daha detaylı bilgiye sahip olmak için iletişim sayfamızdan iletişime geçebilirsiniz ve köpeğinizi bize teslim ederken tüm otelimizi en ince ayrıntısına kadar inceleye bilirsiniz ayrıca diğer hizmetlerimiz olan köpek tuvalet eğitimi, köpek itaat eğitimi gibi eğitimler hakkında da bilgi almak için bizimle iletişime geçmenizi öneriyoruz.

Köpek eğitimleri olan Köpekler Tuvalet Eğitimi, temel itaat eğitimi ve ileri itaat eğitimi gibi eğitimler için profesyonel olarak destek almak için hemen iletişime geçebilirsiniz.

İstanbul Köpek Oteli Tesisimizin Farkı Nedir?

Köpek otelimizden ayrılan köpeklerin büyük bölümü, mutlu ve huzurlu ayrılmaktadır. Bu durum aslında diğer pek çok köpek oteli adı altında hizmet veren firma da görülmeyecek bir durumdur.

Biz köpeklerin psikolojik ve fiziksel sağlığı için pek çok ince detayı özenle düşündük. Zaten öncesinde de köpek eğitimi hizmeti sunduğumuz için köpekler hakkında pek çok konuda detaylı olarak bilgiliyiz. 

Köpek otelimizde egzersiz ve oyun saatleri gibi köpekleri mutlu edecek ve sağlık için çok önemli olan aktivitelerle onun huzurlu ve mutlu olmasını sağlıyoruz.

Köpeklerin konforlu olması için elimizden gelenin en iyisini yapıyoruz. Köpekler ailelerinden ayrıldığında terk edilme psikolojisine kapılabilirler. Bunun farkında olan köpek oteli yetkililerimiz ailelerinin yokluğunu aratmayacak şekilde onlara ilgi göstermektedir. Köpek otelimiz hakkında daha ayrıntılı olarak bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. 

Köpek Otelimizden Bir Kaç Video

Avrupa Yakasında Hizmet Verdiğimiz Bölgeler

Arnavutköy Avcılar
Bağcılar Bahçelievler
Başakşehir Bayrampaşa
Beşiktaş Beylikdüzü
Beyoğlu Büyükçekmece
Çatalca Esenler
Esenyurt Eyüp
Fatih Gaziosmanpaşa
Bakırköy Kâğıthane
Küçükçekmece Sarıyer
Silivri Sultangazi
Şişli Zeytinburnu

Köpek Pansiyon Hizmeti Verdiğimiz Anadolu Yakasında  Bölgelerimiz

Adalar Ataşehir
Beykoz Çekmeköy
Kadıköy Kartal
Maltepe Pendik
Sancaktepe Sultanbeyli
Şile Tuzla
Ümraniye Üsküdar

İstanbul Avrupa yakasında yukarıdaki bölgelere hizmet vermekteyiz. Anadolu yakasından köpeğini bizlerde eğiten müşterilerimize de destek vermekteyiz. Anadolu yakasından genelde 1 hafta üzeri günlük pansiyon hizmeti vermekteyiz.

Hayvan Oteli İstanbul olarak PetOkulu firmamızı gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

Köpek otelinizde kafes sistemi var mı?

İstanbul köpek oteli tesisimizde kafes sistemi bulunmamaktadır. Köpeklerin sağlığı için olumsuz etkileri olan kafes sistemini kullanan köpek otellerini tercih etmemenizi öneriyoruz.

Köpekler nerede kalıyor?

İstanbul köpek oteli tesisimizde köpekler gün içinde isterlerse bahçede açık havada isterlerse içeride kapalı alanda vakit geçirebilirler. Geceleri ise içeride konforlu yataklarında uyumaktadırlar.

Köpeğimin mamasını kendim mi getireceğim?

İstanbul köpek oteli tesisimizde konaklayan köpeklerin maması köpek sahipleri tarafından getirilmekte ya da köpek otelimize köpek sahipleri tarafından sipariş edilmektedir. Her köpeğin beslenme durumu farklı olduğu için köpek oteli tesisimiz bu konuda sorumluluk almamayı tercih etmemektedir. Köpekle birlikte getirilen köpek mamaları köpeğin beslenmesine uygun olarak köpeğe sunulmaktadır.

Tüm köpek Irklarını Kabul Ediyor Musunuz?

İstanbul köpek oteli tesisimizde ırk ayırt etmeden tüm ırkları kabul ediyoruz.

Köpeğimi Getirirken Yanında Neler Getirmeliyim?

Aşı Karnesini ve Mamasını Yanında Getirmelisiniz.

Puanla!
[Toplam: 17 Ortalama: 4.9]

Yorum Yap

Mail adresin yayınlanmayacak.