Köpek Eğitimi Avcılar

Avcılar Köpek Eğitimi ve Oteli

Köpek sahiplendikten sonra bilmelisiniz ki aslında büyük bir sorumluluk omuzlarınızda. Köpek sahibi olmak sanıldığı gibi kolay bir durum değil. Sahiplendiğiniz köpeğin pek çok sorunu, ihtiyacı ve beklentisi olacak bunları karşılamak zorunda olacaksınız.

Örnek olarak diş çıkarma döneminde tüm köpeklerin dişleri kaşınır ve ağrır bu dönemlerde köpekleriniz sinirli olabilir ve etrafı kemirebilir eğer bilinçsiz bir köpek sahibi olursanız evinizin tüm koltuklarını çizik bir şekilde bulabilirsiniz.

Yada sevdiğiniz bir biblonun kemirildiğini görebilirsiniz bundan dolayı biz Avcılar Köpek Eğitimi firması olarak sadece köpeklerimize eğitim vermiyor aynı zamanda köpek sahiplerini de bilinçlendirmek için çalışmalar yapıyoruz çünkü hiç bir köpeğin terk edilmesini istemiyoruz.

Avcılar Köpek Eğitimi
Köpek Eğitimi Avcılar

Köpek Eğitimi Avcılar

Avcılar, İstanbul şehrinin en bilinir ilçelerinden biridir. 1992 yılında ilçe olarak tanımlanan bu bölgeye şehrin tüm bölgelerinden kolayca ulaşım sağlanabilir. 2018 yılının verilerine göre Avcılarda 450 bin insan yaşamaktadır. Ve İstanbul şehrinin en hızlı büyüyen ilçelerinden biridir. Bu Nüfus oranı Anadolu'da yer alan pek çok şehirden fazladır.

Avcılarda Köpek sahibi oranı'da aynı nüfus oranı gibi günden güne artış göstermektedir.

Köpek sahiplerinin olduğu bölgelerde genelde farklı ihtiyaçlarda olur örnek olarak petshop, veteriner, pet kuaförü, pet oteli ve köpek eğitim tesisi gibi. Biz Avcılar Köpek Eğitimi konusunda hizmet vermeye başlayarak bölgenin ihtiyacını karşılamayı hedefliyoruz.

Kurulduğumuz günden bu güne kadar pek çok insandan köpek eğitimi talebi aldık ve pek çoğu köpeklerinin aldıkları eğitimden memnuniyetini dile getirdi. Eğer hakkımızda yapılan yorumları görmek isterseniz Yorumlar sayfasını ziyarete edebilirsiniz.

Köpek Oteli Avcılar


Âvcılar bölgesinden günlük pansiyon için Pet Okulunu tercih edebilirsiniz. Aynı gün arabamızla köpeğinizi evinizden alıp pansiyonumuza yerleştirebiliriz. Dilerseniz sizlerde yerimize köpeğinizi bırakabilirsiniz. Avcılar bölgesine köpek oteli hizmeti vermekteyiz.

Daha önce ele aldığımız Arnavutköy Köpek Eğitimi yazısını okumanızı öneriyoruz ayrıca köpek eğitimleri hakkında bilgi almak için iletişime geçebilirsiniz.

Puanla!
[Toplam: 1 Ortalama: 5]