İzmir Köpek Eğitim Merkezi

İzmir Köpek Eğitim Merkezi

Köpeğinizin eğitilerek daha sosyal ve iletişim bağı kuvvetli bir arkadaş haline gelmesini sağlamak için İzmir köpek eğitim merkezi uzmanlarımızdan destek alabilirsiniz. Ekibimiz, alanında profesyonel ve deneyimli uzman kadrosundan oluşmaktadır. Yavru köpek eğitimi, yetişkin köpek eğitimi konularında tüm köpek ırklarında profesyonel olan kadromuz ile sevimli dostlarınızın eğitimini tamamlayacaksınız.

Köpek Eğitimi profesyonellik ve köpek ırklarından anlamayı gerektiren bir eğitimdir. Tuvalet Eğitiminden ileri komut eğitimine kadar her eğitim aşamasında, köpeğin dilinden anlamak ve köpeğin karakteristik yapısını bilerek hareket etmek, daha sağlıklı bir eğitimin oluşabilmesi adına önemlidir.

İzmir köpek eğitim merkezi ekibi, tüm köpek ırklarına özel eğitimleri bilen ve köpeklerle iletişim konusunda tecrübeli kişilerden oluşmaktadır. Başarılı bir eğitimden sonra köpeğiniz ile daha sosyal bir hale gelmek için iletişime geçin.

Köpek Eğitimi Neden Önemlidir?

Köpek sahiplenmek, sadece bakımını yapmak ya da beslenmesine dikkat etmekle sınırlı bir şey değil. Aynı zamanda hem aile ortamına alışması hem de belirlediğiniz kurallara uyması için onun eğitimi ile de ilgilenmelisiniz. Köpek eğitimi, kişinin kendi başına verebileceği bir eğitimdir fakat profesyonel anlamda köpeğinizi eğitmek için bir eğitim merkezine ihtiyacınız olacak. Bu yüzden İzmir köpek eğitim merkezi ile iletişime geçmeniz daha sağlıklı olacaktır.

Köpek eğitimi, sadece köpekler için değil sahipleri için de önemlidir. Çünkü eğitim aşamalarında köpek sahipleri de bilgilendirilir. Köpeğe komut nasıl verilir, köpeğe itaat nasıl ettirilir gibi önemli konular, uzman köpek eğiticileri tarafından köpek sahiplerine öğretilir. Bu sayede hem köpeğiniz eğitim alırken bir yandan da ona karşı davranışlarınızı kontrol etmeyi de öğrenmiş olursunuz.

Köpek eğitimi seanslarında; köpek tuvalet eğitimi, köpek temel itaat eğitimi, ileri itaat eğitimi, komut eğitimi gibi birçok eğitim konuları değerlendirilir ve her ırk köpek için farklı eğitim ritüelleri uygulanarak daha sağlıklı sonuçlar elde edilir.

Köpek Eğitimi Nasıl Olmalıdır?

Köpekler de tıpkı insanlar gibi bazı alışkanlıklarını sonradan edinirler. Her ne kadar masum varlıklar olsalar da köpeklerin yavruluk döneminden itibaren eğitilmeleri önemli bir yere sahiptir. Örneğin yavru köpek tuvalet eğitimi doğru bir zamanda verilirse köpeğin ilerleyen dönemlerde tuvalet ihtiyacını giderirken nasıl davranması gerektiğini bilir.

Aynı şekilde temel itaat eğitimi ya da ileri itaat eğitimi konularında da yavruluk döneminden itibaren eğitim verilmeye başlandığında, köpeklerin verdiğiniz komutları yerine getirmesi daha kolay olur.

Köpek eğitimi verilirken dikkat edilmesi gereken önemli bazı noktalar vardır. Bunlar;

  • Köpeğin cinsine göre eğitim
  • Köpeğin yaşına göre eğitim
  • Köpeğin eksik kaldığı konularda eğitim gibi önemli konulardır.

Elbette bir köpek sahibi olarak bu tür eğitimlerin nasıl verilmesi gerektiğini bilmemeniz gayet tabiidir. Bunun için de köpek eğitim merkezleri ile iletişime geçerek sevimli dostunuz için en iyi eğitimi talep etmeniz gerekir. İzmir köpek eğitim merkezi, alanında uzman ve uzun yılların deneyimine sahip profesyonel ekibi ile yavru köpek eğitiminden ileri itaat eğitimine kadar tüm alanlarda beklentilerinizi karşılayabilecek düzeyde kişilerden oluşmaktadır.

Köpeklerde Sosyalleştirme Eğitimi

Köpeklerin sahipleri ve çevreleri ile uyumlu olabilmeleri için temel eğitimlerden sonra sosyalleştirme eğitimi de almaları gerekir. Özellikle de apartman dairesinde köpek besleyenler için bu eğitim son derece önemlidir.

Köpek sosyalleştirme eğitimi de yine uzman köpek eğitmenleri tarafından verilmesi gereken bir eğitimdir. Tek başınıza bir köpeğe sosyalleştirme eğitimi verebilirsiniz ancak evinizde ya da bahçenizde vereceğiniz bu eğitim ile en fazla insanlara karşı davranışlarını törpüleyebilirsiniz. İzmir köpek eğitim merkezi ise farklı ırk köpeklerin yer aldığı bir alan olduğu için burada sosyalleştirme eğitimi alan köpekler, diğer ırk köpeklere karşı davranışlarını da şekillendirirler. Bu sayede köpeğinizle dışarıda zaman geçirirken başka bir köpek ile karşılaşması durumunda huzursuzluk yapmaz, evinizde beslediğiniz diğer evcil hayvanlarınıza karşı saldırgan tavırlar sergilemezler.

Köpeklerde İtaat Eğitimi

Köpeklere itaat eğitimi verilirken aşamaların doğru şekilde ilerlemesi önemlidir. Köpek sahipleri köpeklerine kendi başlarına eğitim verirken genelde sıralama konusunda yanlış hareket ettikleri için sonuçlar da bekledikleri gibi olmaz. Oysa her köpeğin itaat eğitimi farklı olur ve bu da uzmanlık gerektirir.

Köpeklere itaat eğitimi verilirken belirli bir sıralama doğrultusunda eğitim verilmesi gerekir. izmir köpek eğitim merkezi, aşağıdaki sıralamaya göre eğitim vererek itaat eğitimi konusunda beklentilerin karşılanmasını sağlamaktadır.

Köpek itaat eğitimi verilirken belli bir rutinin izlenmesi de önemlidir. Tasmalı köpek eğitimi ve tasmasız köpek eğitimi verilirken komutları yerine getirmeleri için belli bazı ödüller konulur ve bu sayede köpekler verilen komutları yerine getirme konusunda daha istekli davranırlar. Tabi tek başına köpek ödülleri ile bunu elde etmenin mümkün olmadığını da belirtmek gerekir. bu yüzden İzmir köpek eğitim merkezi ile iletişime geçmeniz ve sevimli dostunuzu profesyonel uzmanlara teslim etmeniz gerekir.

İzmir Köpek Eğitimi Fiyatları

Köpek eğitimi, belli bazı koşullar göz önünde bulundurulduktan sonra fiyatlandırılır. Köpeğinize vermek istediğiniz eğitim, eğitim dönemi, ek bakımlar gibi bazı detaylar eğitim fiyatlarını ortaya çıkartı. Temel itaat eğitimi, yavru köpek tuvalet eğitimi, sosyalleştirme eğitimi gibi eğitimlerin her birinin fiyatı farklıdır.

İzmir köpek eğitimi fiyatları konusunda pet sahiplerine esnek fiyat seçenekleri sunan merkezimiz ile iletişime geçerek en uygun fiyatları alabilirsiniz.

Köpeğiniz ile daha sağlıklı bir iletişim kurmak ve aradığınız eğitim kalitesini elde etmek için bizimle iletişime geçmeden karar vermeyin.

İzmir dışında İstanbul, Ankara, Antalya ve Düzce illerindede eğitim hizmetleri vermekteyiz.

İzmir Köpek Eğitimi SSS

Köpeğim eğitim süresince nerede kalacak?

Eğitim için bize teslim ettiğiniz köpeğiniz, oluşturduğumuz özel köpek otelinde kalır. Gün içindeki eğitimleri ve boş kaldıkları dönemlerde kendilerine ayrılan alanlarda ya da barınaklarda kalırlar.

Köpeğimin mamasını eğitim merkezi mi karşılıyor?

İzmir köpek eğitim merkezi, sadece köpeğinizin eğitimi ile ilgilenir. Köpeklerin beslenme rutinleri farklılık gösterdiği için tercihimiz, sahiplerinin köpek mamalarını beraberlerinde getirmelerinden yanadır.

İzmir köpek eğitim fiyatları ne kadar?

Köpek eğitim fiyatları, köpeğin cinsine ve alacağı eğitime göre değişiklik gösterir. Detaylı bilgi almak için iletişime geçin.

Köpeğimi getirirken yanında bir şey getirmeli miyim?

Köpeğinizi bize teslim ederken aşı karnesi ve köpek mamasını yanınızda getirmeniz gerekmektedir.

Puanla!
[Toplam: 7 Ortalama: 4.3]
Comments are closed.