Köpek Eğitimi Bağcılar

Bağcılar Köpek Eğitimi ve Oteli

Köpekler insanlarla iletişimi çok yüksek olan hayvanlardır öyle ki köpekler tanımlanırken insanların en iyi dostu şeklinde tanımlanır. Köpek eğitimi alan köpeklerin insanlarla olan ilişkileri sadece sevgi üzerine olmaz artık daha mantık dahilinde hareketler sergileyen hayvanlara dönüşürler.

Köpek eğitimlerinde her ırka özel farklı eğitimler sunulur örnek olarak Anadolu'nun en bilinir köpeği olan Kangal'a verilen eğitim ile Maltese Terrier ırkı süs köpeğine verilen köpek eğitimi tamamen farklıdır. Her ırkın kendine özgü apayrı karakteri vardır.

İnsanlar gibi sevdikleri ve sevmedikleri şeyler bazen aynı ırk içinde bile farklılık gösterebilir. Köpek Eğitimi Bağcılar firması olarak bu güne kadar dünyada bulunan tüm köpeklere eğitim vermiş köpek eğitimcisi kadromuzla sizin köpekleriniz için uygun olan eğitimi sunmak için hazırız.Bağcılar Köpek Eğitimi

Bağcılar Köpek Eğitimi

Köpek eğitimi işin aslına bakılınca diğer tüm hizmetler gibi uzmanlık, profesyonellik ve sevgi gerektiren bir iştir. Bazen köpeklerin algılarını değiştirmek o kadar zor olur ki bilinçsiz insanlar köpeklere şiddet uygulamak zorunda kalabilir. Ama bizim gibi profesyonel eğitimlerin asla ama asla yapmayacağı bir şeydir şiddete başvurmak çünkü biliyoruz ki sonunda o çok sevdiğimiz patili dostumuzun asla hiç bir insana güvenmeyecek.

Köpek Eğitimi Bağcılar ekibimizde birbirinden uzman köpek eğiticileri köpek eğitimi uygulamak bizim için eğlenceli saatler demek aslında. Çünkü her birimiz hayvanları özellikle köpekleri çok seven onlarla birlikte olmaktan keyif alan insanlarız.

Neden Köpek Eğitim?

Biliyorsunuz ki köpek sahipleri sahiplendikleri köpekleri bir süre sonra terk ediyor nedeni ise genelde sosyal yaşamına adapte olamayan köpekleri suçlu buluyor ve onları çok seven köpeklerini ormana terk ediyor bu durumda vahşi yaşama ayak uydurmak zorunda kalacak olan köpeğimizi çok zor günler bekliyor.

Köpeklerin pek çoğu vahşi yaşama ayak uyduramıyor ve telef oluyor. Eğer köpek eğitimi almış olsaydı ailesinin sözünü dinleyebilecek ve terk edilmek zorunda kalmayacaktı. Köpek Eğitimi konusunda bilgi almak için iletişime geçmenizi öneriyoruz.

daha önce ele aldığımız Temel itaat eğitimi yazısını okumanızı öneriyoruz ayrıca köpek eğitimi konusunda iletişime geçerek ayrıntılı olarak bilgi alabilirsiniz.

Bağcılar Köpek Oteli Pet Pansiyon

Avrupa bölgesinde yer alan avcılar semtin'de de köpek oteli hizmeti vermekteyiz. Evinizden dostunuzu alıp otelimizde ağırlamaktayız. Dilediğiniz zaman resmini veya videosunu talep edebilirsiniz. Evden alıp eve teslim etmekteyiz. Dilerseniz sizlerde gelip yerimizi görebilir çayımızı , kahvemizi içebiliriz. Köpekler hakkında sohbet edebiliriz.

Avcılar Köpek Oteli S.S.S

Köpeklerimiz Nerede Kalıyor?

Avcılar köpek oteli hizmetimiz'de köpekler gün içinde isterlerse bahçede açık havada isterlerse içeride kapalı alanda vakit geçirebilirler.

Tüm köpek ırklarını kabul ediyor musunuz?

İstanbul köpek oteli tesisimizde ırk ayırt etmeden tüm ırkları kabul ediyoruz.

Köpeğimi Getirirken Yanında Neler Getirmeliyim?

Aşı Karnesini ve Mamasını Yanında Getirmelisiniz.

Puanla!
[Toplam: 1 Ortalama: 5]

Yorum Yap

Mail adresin yayınlanmayacak.