Beykozun En iyi Köpek Eğitim Merkezi

Beykozun En iyi Köpek Eğitim Merkezi

Firmamız kurulduğu ilk günlerden bugünlere kadar pek çok köpek sahibinin köpeğine farklı köpek eğitimleri sunmuştur. Firmamız beykoz köpek eğitimi bölgesinde olduğu için ilk başta eğitim talepleri genel olarak Beykoz bölgesinden gelmiştir. Ancak zaman içerisinde tüm İstanbul hatta  tüm ülke genelinden köpek eğitimi talepleri almaya başladık.

Köpek Eğitimi onusunda başarılı olduğumuz için insanlar bizi kulaktan kulağa yayarak popülerlik oranımız yavaş yavaş artmıştır. Bölgemizden dolayı ilk başlarda Beykoz'un en iyi köpek eğitim merkezi olarak tanımlanan firmamız zamanla İstanbul'un en iyi köpek eğitim merkezi olarak bilinir bir hale geldi.

Köpek Eğitiminde Neden Pet Okulu Tercih Edilmelidir?

Köpek Eğitiminde Neden Pet Okulu Tercih Edilmelidir?

Köpek Eğitiminde Neden Pet Okulu Tercih Edilmelidir?

Pet Okulu köpek eğitimi tesisimizin tüm personel ekibi kendi alanında uzman ve profesyonel insanlardan oluşmuştur. Yüksek başarı oranına sahip olan köpek eğitimi firmamız bu güne kadar ülkede yer alan tüm ırklara destek sunmuştur. Bundan dolayı Köpek eğitimi konusunda bütün ırklara özel olarak nasıl eğitim uygulanması konusunda bilgi sahibiyiz.

Pet Okulu olarak genel olarak en çok Golden Retriever Eğitimi konusunda talepler alıyoruz.

Köpek eğitimi söz konusu olunca aslında insanlar bu sürecin basit olduğunu düşünüyor. Ve amatörce köpek eğitimi uygulamaya kalkıyor ancak amatör bir şekilde uygulanan köpek eğitimleri köpekler ve sahipleri için olumsuz dönemlerin yaşanmasına neden olabiliyorlar. Bir köpeğe eğitim vermek alışmış olduğu yanlış eğitim kurallarını değiştirmekten daha zor olacaktır.

Beykoz Köpek Eğitimi Firması
Beykoz Köpek Eğitimi Firması

Beykoz Köpek Eğitimi Firması

Beykoz'da yer alan köpek eğitimi tesisimiz hakkında ayrıntılı bilgi almak için köpek eğitimi tesisimizi ziyaret edebilirsiniz. İnsanlar çok sevdikleri köpeklerini eğitim için dahi olsa bir yere emanet etmek konusunda tereddütte kalıyorlar eğer bizim tesisimizi ziyaret ederek köpek eğitimi sürecinde köpeğinizin nasıl bir ortamda ve hangi insanlarla beraber olacağını görebilirsiniz.

Tüm personelimizin kendi alanında uzman olduğunu bilmenizin köpeğiniz sizden ayrıyken nasıl bir ortamda olacağını bilmeniz sizi rahatlatacaktır.

pozitif köpek eğitimi
pozitif köpek eğitimi

Popüler İçerik => köpek eğitimi fiyatları

pozitif köpek eğitimi

Firmamız köpeklerimizin sağlığı ve mutluluğu içim tüm köpek eğitimlerini pozitif köpek eğitimi kurallarına uygun bir şekilde gerçekleştirmektedir. Ve pozitif köpek eğitimi yöntemi  ile başarı elde etmek eski ve diğer yöntemlere göre daha kolaydır.

Köpekler bu eğitimle özgüven kaybı, korkaklık gibi kötü özellikler kazanmamaktadır.

Pozitif köpek eğitimi kısaca; Şiddet, baskı gibi zorlayıcı yöntemler yerine köpeklerimizi komutlara teşvik ederek gerçekleştirilir. Bu teşvikler sevmek, tebrik etmek ve köpek mamalarıdır. Eğer bir köpek eğitim merkezi arıyorsanız mutlaka bizimle iletişime geçerek hizmetlerimiz hakkında detaylı olarak bilgi almanızı öneririz.

Köpeklerde Temel İtaat Eğitimi
Köpeklerde Temel İtaat Eğitimi

Köpeklerde Temel İtaat Eğitimi

Temel itaat eğitimi köpeklerin aldığı ilk itaat eğitimi aşamasıdır. Bu eğitim türü ile birlikte köpeklerimizin üzerinde daha kontrollü olabilmekteyiz.  Temel itaat eğitimi almayan köpeklerin sahiplerini sosyal yaşamlarında zor durumlara sokması mümkün olabilmektedir.

Özellikle büyük ırk köpeklerin kontrolü çok zor olduğundan sahiplerini direkt olarak anlamları ve yanlış olan davranışları devam ettirmemeleri adına temel itaat eğitimi almalarını öneriyoruz. Temel itaat eğitimi ile alakalı bilgi almak ya da talepte bulunmak adına bizimle iletişim kurabilirsiniz.

Beykoz İleri İtaat Eğitimi

İleri İtaat eğitimi köpeklerimiz üzerinde temel itaat eğitiminde olduğundan daha fazla kontrol sağlamamıza yarayan önemli bir eğitimdir. Bu eğitimi alabilmeleri için temel itaat eğitimini başarı ile bitirmiş olmaları gerekir.

İleri itaat eğitimi tasmasız olarak temel itaat eğitiminde yer alan komutların tekrar edildiği bir eğitimidir. Aslında bu açıdan bakınca Temel itaat eğitimden pek farkı yok gibi görünse de tasmasız olması büyük bir önem arz etmektedir.İleri itaat eğitimde eğitim süreçleri daha net ve kararlı bir şekilde uygulanır. Ancak köpekler eğitici arasında güven duygusuna asla zarar verilmemesi gerekir.

Beykoz Köpek Tuvalet Eğitimi

Köpek eğitimi tesisimiz Beykoz'da yer almaktadır. İnsanlar köpek sahiplendiğinde genel olarak ilk başta köpek tuvalet eğitimi konusunda destek almak yada kendileri köpek tuvalet eğitimi uygulamak için araştırmalar yapmaktadır. Ancak bizim gibi profesyonel köpek eğitimi tesislerini tercih etmeyen pek çok insan köpek tuvalet eğitimi gibi eğitimlerde başarısız oluyor hatta köpeklerinin daha kötü bir tuvalet alışkanlığına sahip olmalarına neden oluyorlar.

Tuvalet Eğitimi diğer tüm Köpek eğitimleri, gibi özen, sabır ve profesyonellik gerektirir. Köpeklerinize eğitim verirken onları azarlamanız, şiddet uygulamanız durumunda önünü köpekte tekrar düzelmesi zor olacak pek çok olumsuz davranış ortaya çıkabilir. Eğer sizde köpeklerde tuvalet eğitimi konusunda destek almak yada bilgi almak istiyorsanız hemen Beykoz Köpek Eğitimi firmamızla iletişime geçebilirsiniz.

Beykoz Koruma Köpek Eğitimi

Beykoz Köpek Eğitimi firması olarak kurulduğumuz ilk zamanlardan bu günlere kadar pek çok konuda köpekleri eğittik genel olarak temel itaat eğitimi, ileri itaat eğitimi gibi hizmetlerimize talepler geliyor olsa da zaman içerisinde koruma köpek eğitimi gibi daha spesifik Köpek Eğitimi konularında da hizmet talepleri aldık. Ve bu hizmetlerde de yüksek başarı oranı yakalayarak bu konuda ne kadar başarılı bir firma olduğumuzu kanıtlamış olduk.

Koruma köpek eğitim konusunda öncelikle köpeğin koruma köpek için uygun olup olmadığı gözlemlenir.  Eğer uygunsa bu eğitime özel olan bazı adımlar uygulanarak koruma köpek eğitimi başarı ile noktalanır. Ancak koruma köpek eğitimi almadan önce köpeğin ileri itaat eğitimi ve temel itaat eğitimi konusunda tam bir başarıya sahip olması gerekir.

Koruma Köpek Eğitimi Aşamaları;

  • Yabancılara Karşı Dikkatli Olma Eğitimi
  • Yabancılara Karşı Saldırgan Olma
  • Saldırganlığın Kontrol Altına Alınması

Eğer köpeğinize koruma köpek eğitimi almasını sağlamak istiyorsanız hemen bizimle iletişime geçmenizi öneriyoruz.

Puanla!
[Toplam: 2 Ortalama: 5]

Yorum Yap

Mail adresin yayınlanmayacak.