En iyi kedi taşıma çantası

Kolay Taşınabilir Konforlu En İyi 8 Kedi Taşıma Çantası

Dışarı giderken kedinizin güvenliği ve rahatlığı için mutlaka bir kedi taşıma çantasına sahip olmanız gerekir. Pek çok farklı model ve özellikte tasarlanan ürünler önemli bir ihtiyaçtır.

Omuz, el ve kol çantası gibi olan modeller dışında tekerlekli sırt çantaları da mevcuttur. Yavru kediler ve büyük kediler için farklı tasarım ve modeller mevcuttur. Hava alan fileli kumaşlar ile kediler sağlıklı bir şekilde seyahat edebilir.

Büyük kedi dostlarınız için de genellikle astronot kedi taşıma çantası modelleri tercih ediliyor. Dışa doğru bombeli ve şeffaf pencereli olan bu modeller, sırt çantası olarak da rahatlıkla kullanılabiliyor.

Aynı zamanda kedilere geniş bir hareket alanı da sağlamaktadır. Taşıma çantalarının genelinde hava delikleri ve yan kapaklar mevcuttur. Modele göre taşıma askısı olanlar da vardır.

Sizler için piyasada yer alan en iyi kedi taşıma çantaları modellerini inceledik. Siz de hem ihtiyaçlarınız hem de isteğiniz doğrultusunda tercihinizi yapabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir: Pati Sağlığını Destekleyen En İyi 8 Kedi Tırmalama Tahtası

1- Trixie Plastik Kedi Taşıma Çantası

Trixie Plastik Kedi Taşıma ÇantasıTrixie Plastik Kedi Taşıma Çantası kediler için özenle üretilen rahat ve dayanıklı bir taşıma çantasıdır. Ürün, geniş alan kapasitesine sahiptir.

Bu sayede kediniz içerisinde kendisini çok daha özgür hissedebilir. Bol hava alan ön ızgarası sayesinde kediniz seyahat sırasında dışarıyı da izleyebilir.

Taşıma çantasının yanlarında ve arkasında mevcut olan kilitler sayesinde kilolu kediler bile güvenle taşınabilir.

Trixie Plastik Kedi Taşıma Çantası hem konforlu hem de rahat bir kullanıma sahiptir. Elle tutulan yeri taşıma sırasında eli acıtmaz.

Dengeli bir şekilde tasarlanan ürünü taşırken kedinin ağırlığını bile çok hissettirmeyen yapıya sahiptir.

Pek çok renk seçeneği ile sizlere sunulmaktadır. Kediniz konforuna düşkünse içerisine bir ped ya da ince yatak da yerleştirebilirsiniz.

Ürünü Ayrıntılı İncele

2- Trixie Kedi Arabası

Trixie Kedi ArabasıTrixie Kedi Arabası günümüzde en çok kullanılan taşıma ürünlerinden bir tanesidir. Dışarıdan bakıldığında tıpkı bir bebek arabasına benzer.

Son derece kolay ve pratik bir kullanıma sahip olduğu için kullanıcılar tarafından sevilerek tercih edilmektedir.

Bu araba ile kediniz hem etrafı rahatlıkla seyreder hem de güvende kalarak yolculuk eder. Tüm kedi cinsleri ve yaşları için uygun bir üründür.

Trixie Kedi Arabası sürüş sırasında kullanıcıya da sürüş keyfi yaşatır. Kolay açılıp kapanır, her yere rahat sığar ve kolayca taşınabilir.

Aynı zamanda üzerinde mevcut olan güneşliği ile yazın sıcak zamanlarında bile kedinizle dışarıda dolaşma imkanınız olacaktır.

Araba altında yer alan bagaj hem sizin hem de tüylü dostunuzun eşyasını taşıyabilecek kapasitededir.

Ürünü Ayrıntılı İncele

3- Pet Garden Kedi Taşıma Çantası

Pet Garden Kedi ve Küçük Köpek Küçük Taşıma ÇantasıPet Garden Kedi Taşıma Çantası kediler için özel olarak tasarlanan, muhteşem kullanıma sahip, konforlu bir üründür.

Küçük dostunuzun rahatlığı ve güvenliği esas alınarak üretilmiştir. Onlara bir ev sıcaklığı sunar. Dayanıklı ve kaliteli malzemeye sahip olması ile tercih edilmektedir.

10 kilogram ağırlığına kadar kedi taşıma kapasitesi vardır.

Pet Garden Kedi Taşıma Çantası her kedi cinsi için uygundur. Ön ve üst kısmında açılan pencereleri vardır.

Bu pencerelerden yalnızca hava girişi vardır. Geniş alana sahip olan ürün içerisinde kediniz konforlu bir yolculuk yapabilir.

Çanta isteğe göre önden ya da arkadan takılarak kullanıma uygun tasarlanmıştır. Pek çok renk seçeneği mevcuttur.

Ürünü Ayrıntılı İncele

4- Ferplast Jet Kedi Taşıma Çantası

Ferplast Jet 10 Kedi Ve Köpek Taşıma ÇantasıFerplast Jet Kedi Taşıma Çantası kısa ya da uzun seyahatler için özel olarak tasarlanan harika bir tasarıma sahiptir.

Tüylü dostunuza maksimum düzeyde konfor sağlamak üzere üretilmiş bir üründür. Onun kendini son derece rahat hissetmesi amacıyla yuvarlatılmış şekle sahip, çizilmez, dayanıklı plastikten yapılmış kaba sahiptir.

Hem çatı hem de yan duvarlarda geniş havalandırma ızgaraları mevcuttur.

Ferplast Jet Kedi Taşıma Çantası tamamen şeffaf plastik bir kap şeklinde tamamlanmıştır. En büyük özelliği sağlam olmasının yanı sıra hafif olmasıdır.

Bu yüzden birçok durumda kolayca taşınabilir. Sahip olduğu sağlam kancalar, kedinizin yolculuk sırasında taşıma çantasından çıkmasını engeller. Kolayca açılabilen üst özel bölmesi vardır.

Ürünün üst kısmında omuzda taşınabileceği omuz askısı delikleri vardır. Tercihe göre omuzda da kolaylıkla taşınabilir.

Ürünü Ayrıntılı İncele

5- Lepus Flybag Kedi Taşıma Çantası

Lepus Fly Bag Köpek Taşıma ÇantasıLepus Flybag Kedi Taşıma Çantası siyah tasarıma sahip, kediler için özenle tasarlanan bir taşıma çantasıdır. Pratik kullanımı sayesinde en çok tercih edilen modellerin başında geliyor.

Taşıma çantası aynı zamanda sıvı geçirmez özelliğe sahiptir. Sahip olduğu kumaş ve aksesuarlarda kanserojen madde kullanılmamaktadır. Üzeri tüy ve leke tutmayan yapıdadır.

Lepus Flybag Kedi Taşıma Çantası yalnızca kullanışlı olması ile değil aynı zamanda kedinize geniş görüş açı sunması ile de tercih edilen bir üründür.

Uçak seyahatlerinde de standartlara uygun olarak üretilmiştir. Omuzda taşınabilen özelliği vardır. Fermuarı kolay açılıp kapanabilir, güvenlidir.

Hafif olması ve kolay taşınması, pratik bir kullanım özelliği sunar.

Ürünü Ayrıntılı İncele

6- Leon Pet Air Box Kedi Taşıma Çantası

Leon Pet Air Box Küçük Irk Köpek ve Kedi Taşıma ÇantasıLeon Pet Air Box Kedi Taşıma Çantası kediler ve yavru köpekler için tasarlanan fileli bir taşıma çantasıdır. Ürünün geniş yan taraflarında hava fileleri mevcuttur.

Bu fileler sayesinde tüylü dostunuzun stressiz ve hava alarak seyahat geçirmesi desteklenir. Aynı zamanda rahatlıkla nefes alması sağlanır.

Uçak seyahatlerinde kullanılabilecek standartlara uygun olarak üretilmiştir.

Leon Pet Air Box Kedi Taşıma Çantası iç kısmında tasmayı takmaya uygun metal bir klips ve sabitleme kayışı da vardır.

Bu ürünün üretiminde kullanılan hiçbir malzemede ve aksesuarlarda kanserojen madde kullanılmamıştır. Sağlam ve kaliteli bir üründür. Zarar görmeyecek dayanıklılıkta üretilmiş bir taşıma çantasıdır.

Ürünü Ayrıntılı İncele

7- Aquael Comfy Kedi Taşıma Çantası

Aquael Comfy Kedi Taşıma ÇantasıAquael Comfy Kedi Taşıma Çantası yapmış olduğu konforlu ve güvenli tasarımı ile doğayı kedinize getiriyor. Yenilikçi tasarım tekniği ile üretilen bu ürün, güneşin zarar verici UV ışınlarına karşı dayanıklıdır.

Kedinizi ve yavru köpeğinizi her yere kolayca ve güvenle taşımanızı sağlayacak rahatlık ve sağlamlıkta tasarlanmıştır.

Aquael Comfy Kedi Taşıma Çantası uzun ömürlü kullanım için dayanıklı plastikten üretilmiştir.

Geniş havalandırma açıklıkları sayesinde kediniz yolculuk sırasında rahatlıkla nefes alır ve çevreyi izleme imkanı yakalar.

Taşıması kolay bir kulp ile birlikte kullanılır. Üstelik sıcak ve sabunlu su ile kolayca temizlenebilen bir üründür.

Ürünü Ayrıntılı İncele

8- Petzz Dayanıklı Kedi Taşıma Çantası

Petzz Dayanıklı Küçük Irk Köpek & Kedi Taşıma ÇantasıPetzz Dayanıklı Kedi Taşıma Çantası birinci kalite plastikten üretilen bir kedi taşıma çantası modelidir. Renk seçenekleri mevcuttur.

Ürünün dört bir tarafında dengeli ızgaralar vardır. Bu ızgaralar sayesinde kediniz seyahat sırasında rahatlıkla nefes alır. Aynı zamanda etrafı güvenle seyredebilir.

Petzz Dayanıklı Kedi Taşıma Çantası üç parça halinde sökülüp takılabilir.

Alt bölümü siyah renktedir. Üst kısım farklı renkte tercih edilebilir.

Ön kısmı şeffaf plastik kapaktan üretilmiştir.

Sağlam ve dayanıklı olması ile kullanıcılar tarafından en çok tercih edilen modellerin başında geliyor.

Ürünü Ayrıntılı İncele

Kedi Taşıma Çantası Satın Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Kediniz için bir yerden bir yere gitmek amacıyla satın alacağınız taşıma çantalarında dikkat etmeniz gereken noktalar vardır. Bunların en başında kedinize zarar vermeyecek materyallerden üretilmiş olması gerektiği geliyor.

Kediniz çanta içerisinde taşınacağı için ürünün zararlı kimyasallar içermemesi, cildi tahriş etmeyen kumaş yapısına sahip olması, üretiminde kullanılan malzemelerde sentetik boya ve parfüm kullanılmamalıdır. Bunun yanı sıra çantaların leke tutmaması da önemlidir.

Taşıma çantası seçerken kedinizle ne kadar yol kat ettiğinizi, ürünü ne kadar süre kullandığınızı düşünerek bir tercih yapabilirsiniz. Konforlu bir şekilde, sakince yatarak gezmeyi seven bir kediniz varsa yumuşak, pedli ürünler iyi bir seçim olacaktır.

Ancak geneli özgürlüğüne düşkün olduğu için çanta içerisinde uzun süre kalmak istemeyebilir. Bu gibi durumlarda da kaliteli ancak uygun fiyatlı modeller bakılabilir. Ayrıca bu ürünlerin yıpranmaya ekstra dayanıklı ve plastik kapaklı olması daha iyi olur.

Böylece kediniz kendisini tedirgin hissetmez, stres altında yapacağı hareketle çantaya da zarar vermemiş olur.

Kedileri için pek çok çeşitte ve modelde ürün vardır. Taşıma çantalarının çoğunluğu fermuarlıdır. Bu yüzden mutlaka fermuarın kolay açılıp kapandığına ve güvenli olduğuna emin olmalısınız.

Kullanırken fermuarın takılmaması ve yolculuk sırasında kendiliğinden açılmaması gerekir. Kedilerin hava almaları için çantaya eklenen filelerin de dayanıklılığı kontrol edilmelidir. Kolay yırtılan ve deforme olan ürünlerden uzak durulması gerekir.

İlginizi Çekebilir: Tüylerin Kolaylıkla Atılmasını Sağlayan En İyi 4 Kedi Macunu

Kedi Taşıma Çantası Kapasitesi Ne Kadardır?

Kedi taşıma çantaları farklı ağırlıklara sahip kediler için farklı seçeneklerden üretilmiştir. Bazı taşıma çantaları yavru kediler için uygun olduğundan dolayı rahatlıkla taşınabilir. 10 kg civarı ağırlıktaki kediler için ise büyü boy modeller mevcuttur.

Ağır kedileri taşırken elde ya da omuzda taşıma çantaları taşıması zor olursa, tekerlekli modellere geçiş yapılabilir.

Genellikle taşıma çantası kapasiteleri 10 kilograma kadar belirlenir. Ancak bazıları sağlamlığı ve dayanıklılığı ile 10 kilogramdan fazla kedileri de taşıyabilir.

Ağırlık ve uzun mesafeli yolculuklar için ihtiyaç duyulan çantalar ona göre tercih edilmelidir.

İlginizi Çekebilir: Sağlık ve Vitamin Deposu En İyi 5 Kedi Maltı

Kedi Taşıma Çantası Temizliği Nasıl Olmalıdır?

Plastik ya da kumaş malzemeler sıcak su ile temizlenebilir. Malzemeye göre yıkama ya da silme şeklinde farklılık gösterebilir.

Kedi Taşıma Çantaları Güvenli midir?

Kedi taşıma çantaları güvenlik kilidi, hava boşlukları, sağlam yapısı ve dayanıklılığı olduğu sürece kediler için asla zararlı değildir. Kaliteli ve bilinen markalar tercih edilmelidir.

Kedi Çantasında Kediler Tuvaletini Yapabilir mi?

Kediler yolculuk çok uzun sürerse tuvaletini çanta içerisindeyken yapabilir. Çantada taşınması sırasında midesi de bulanabilir.

Puanla!
[Toplam: 0 Ortalama: 0]