köpek traşı

Beylikdüzü Köpek Kuaförü ve Güncel Köpek Tıraşı Fiyatları 2023

Beylikdüzü köpek kuaförü, tüm cins köpeklerin tıraşlarını üstlenen, alanında profesyonel ekibi ile hizmet sunmaktadır.

Köpek sahiplenme konusunda ülkemiz insanlarının artık daha fazla hassasiyet gösterdikleri bir gerçektir. Bununla birlikte petlerin ihtiyaçları da haliyle artmaya başladı. köpek tıraşı, bazı cins köpeklerde rutin olarak yapılması gereken bir bakım iken bazıları için de dönemsel ihtiyaçtır.

Köpek kuaförleri, İstanbul başta olmak üzere Türkiye’nin hemen hemen her ilinde faaliyet gösteren işletmeler kategorisinde yer almaya başladı. Ancak sevimli dostunuzun ihtiyacını doğru şekilde gidermek için güvenilir bir köpek kuaförü tercih etmeniz önemlidir.

Beylikdüzü köpek kuaförü, profesyonel uzman ekibi ile tüm ırk köpeklerin tıraşını başarılı bir şekilde gerçekleştirmektedir.

Köpekler Neden Tıraş Edilir?

Evcil köpeklerin temel bazı ihtiyaçları vardır. Bunların arasında en önemlilerinden biri de tüy bakımıdır. Tüy bakımı sadece banyo yaptırmak ya da tüylerini taramak ile sınırlı kalabilecek bir durum değildir. Köpek kuaförü de tüy bakımında önemli bir konudur.

Köpeklerde tüy dökme sorunu, deri hastalıkları gibi durumlar, ciddiye alınması gereken önemli problemlerdir ve bu tür problemlerin önüne geçmenin en temel yolu da tüy bakımı ile birlikte düzenli tıraş etmektir. (Tüy Dökmeyen Köpek Cinsleri)

Yaz mevsimine girişte köpek kürkü, köpeğin vücut ısısının yükselmesine neden olur ve bu da hayvanlarda bazı problemlerin yaşanmasına neden olur. Bu yüzden yaz döneminde özellikle köpek tıraşı önemlidir.

Beylikdüzü köpek kuaförü, tüm cins köpeklerin tıraşında uzman ekibi ile petlerin ihtiyacını gidermektedir. Makas ile tıraş, makine ile tıraş konusunda usta köpek kuaförlerinin hizmet verdiği Beylikdüzü köpek kuaförü ile petinizin tüy sağlığını korumaya alabilirsiniz.

Neden Köpek Kuaförü Tercih Edilmelidir?

Köpek tıraşı, ciddiyet ve ustalık gerektiren bir iştir. Her pet sahibi köpeğini kendi başına tıraş edemez. Hem zaman açısından hem de köpeği ürkütmemek ve tüy yapısını bozmamak adına köpek kuaförlerinin tercih edilmesi önemlidir.

Köpek kuaförü, sadece köpek tıraşı yapmaz. Aynı zamanda tüy bakımı, köpek banyosu gibi önemli işlemleri de uygulayarak köpeğin tüyünün daha sağlıklı hale gelmesini sağlar.

Tüm bu işleri, pet sahipleri kendi başlarına yapamazlar, bu nedenle köpek kuaförü gerekli hizmetler arasında yer alır.

Köpek Kuaförü Nasıl Seçilir?

Köpek kuaförü seçimi, köpek tıraşı için önemlidir. Sadece tıraş konusu değil tıraştan sonra cildinde meydana gelebilecek problemlere karşı da alanında uzman bir pet kuaförü seçmek önemlidir.

Köpek kuaförü seçerken kapsamlı bir araştırma yapmanız gerekir. Köpek tıraşı fiyatı başta olmak üzere sunulan diğer hizmetler ve seçtiğiniz kuaförün alanındaki uzmanlığını değerlendirmeniz gerekir.

Köpek tıraşı fiyatları, bölgeden bölgeye, kuaförden kuaföre ya da sunulan ek hizmetlere göre değişiklik gösterebilir. Fiyat araştırması yaparken sunulacak hizmetlerin neler olduğuna dikkat etmeniz, ödeyeceğiniz rakamın değer ya da değmez olduğunu anlamanızı sağlayacaktır.

Beylikdüzü köpek tıraşı fiyatı konusunda en uygun fiyatları sunan pet kuaförümüz, hem maddi açıdan hem de güvenirlik açısından beklentilerinizi en iyi şekilde karşılayan isimlerden biridir.

Köpek kuaförü seçilirken dikkat edilmesi gerekenler:

1- Hijyenik Olması

Köpekler de insanlar ve diğer canlılar gibi temiz kalmaları gereken varlıklardır. Özellikle tüy bakımı ya da tıraş için seçtiğiniz pet kuaförünün hijyenik bir ortama sahip olmasına dikkat etmeniz gerekir.

Köpek tıraşı yapılırken kullanılan makas ya da makinelerin hijyen kurallarına uygun şekilde temizliğinin ve bakımının yapılıp yapılmadığını gözlemleyin.

2- Ustalık

Köpek kuaförü, İstanbul’da bir hayli sayıda görülebilecek mekanlardır. Ancak bu yerlerde hizmet veren kişilerin hepsinin köpek kuaförü ustası olduğunu söylemek güçtür.

Herhangi bir problemler karşılaşmamak ve istediğiniz sonucu elde etmek için köpek kuaförü seçerken ustasının alanında deneyimli ve bilinen biri olmasına dikkat etmeniz gerekir.

3- Referans Sayısı

Evcil hayvanlar arasında en çok beslenen hayvanlar köpeklerdir ve köpekler, bakım ve beslenme konusunda dikkat edilmesi gereken hayvanlardır.

Köpek kuaförü seçerken seçtiğiniz pet kuaförün referansları oldukça önemlidir. Tanınan ve bilinen bir kuaför, her zaman için ihtiyaçlarınızı daha doğru şekilde karşılayabilir.

4- Kuaför Ortamı

Kuaför ortamı da pet kuaförü seçerken dikkat edilmesi gereken  bir alandır. Genellikle sadece köpek tıraşı değil aynı zamanda kedi tıraşı da yapılan köpek kuaförlerinde iki farklı evcil hayvanın tıraşının yapılmasında bir sakınca yoktur.

Fakat köpek kuaförü seçerken, kedi ve köpekler için ayrı girişler olmasına dikkat etmelisiniz. Çünkü aynı kapıdan girmeleri birbirleri ile kavga etmelerine neden olabilir ya da hijyenik açıdan hijyenik olmayabilir.

5- Köpek Tıraşı Fiyatı

Köpek kuaför araştırması yaparken dikkat etmeniz gereken en önemli konulardan biri de köpek tıraşı fiyatıdır.

Köpek tıraşı fiyatları, yukarıda da değindiğimiz gibi seçeceğiniz kuaföre göre, lokasyona göre ve bazı kriterlere göre değişebilmektedir. Buna dikkat ederek en uygun köpek tıraşı fiyatı sunan bir yer seçmenizi öneririz.

Beylikdüzü Köpek Kuaförü Hakkında

Beylikdüzü köpek kuaförü, uzun zamandan bu yana pet okulu ve pet oteli olarak hizmet veren bir merkezdir.

Artan ihtiyaçlar ve taleplerin artması ile birlikte köpek tıraşı alanında da hizmet vermeye başlayan merkezimiz, petler için en iyi koşulları sunan bir adrestir.

Alanında uzman ve deneyimli köpek kuaför ustaları ile hizmet veren merkezimiz, çok sayıda referansa sahip, güvenilir ve bölgenin en çok tercih edilen adreslerinden biridir.

Beylikdüzü köpek kuaförü, hijyen kurallarına uygun olarak her köpek tıraşından sonra makine temizliği ile kuaför temizliğine önem veren bir kurumdur. Bu da pet sahiplerinin güven içinde tercih etmelerini sağlamaktadır.

Köpek Tıraşı Fiyatları Ne Kadar?

Köpek kuaförü fiyatları, köpeğin cinsine, yaşına ve türüne göre değişiklik gösterebilmektedir. Net fiyatı, kuaförün iletişim bilgilerinden öğrenebilirsiniz.

traş edilmiş köpek

Genel olarak köpek tıraşı fiyatları, aşağıdaki tarife aralıklarındadır.

Köpek tıraşı fiyatı: 400 TL - 650 TL

Köpek makas tıraşı fiyatı: 500 TL

Köpek makine tıraşı fiyatı: 400 TL

Köpek yıkama fiyatı: 150 TL – 200 TL

Köpek tıraşı ve yıkama fiyatı: 450 TL

Yukarıdaki fiyatlar, ortalama köpek tıraşı fiyatlarıdır. Daha ayrıntılı bilgi almak için kuaför merkezimiz ile iletişime geçebilirsiniz.

Beylikdüzü En İyi Köpek Kuaförü

Alanında uzmanlık kazanmış ve uzun zamanların deneyimi ile her köpek cinsi için özenle köpek tıraşı teknikleri kullanan Beylikdüzü köpek kuaförü, en güvenilir pet kuaförleri arasında yer almaktadır.

En iyi Beylikdüzü köpek kuaförü listesinde yer alan merkezimiz, köpek tıraşında özel makine ve makaslar kullanan bir merkezdir.

Özellikle cinslere göre tıraş yapan Beylikdüzü pet kuaförü ile gözünüz arkada kalmadan sevimli dostunuzu emanet edebilirsiniz.

Hangi Cins Köpekler Tıraş Edilir?

Bazı köpek cinsleri kısa tüylü oldukları için tıraş ihtiyacı duymazlar. Özellikle aşağıdaki köpekler, uzun ve kabarık tüylere sahip oldukları için düzenli olarak tüy bakımı ve köpek tıraşı olmalarında yarar vardır.

Alman Kurdu Chow Chow
Rottweiler Pomerian
Poodle Saint Bernard
Yorkshire Golden Retriever
Cocker Spaniel Beagle

Diğer Köpek Cinsleri için de köpek kuaförü hizmeti sağlayan Beylikdüzü köpek kuaförünü iletişim bilgilerinden arayarak detaylı bilgi alabilirsiniz.

Petinizin tüy bakımının düzenli olarak yapılması, deri ve tüy hastalıklarının önüne geçmeye yardımcı olacaktır. Bu nedenle veteriner hekiminizin belirlediği periyotlar arasında mutlaka köpeğinizi tıraş etmenizi öneririz.

Puanla!
[Toplam: 4 Ortalama: 4]
Comments are closed.