Köpek için Koku ve Leke Giderici Temizlik Ürünleri

Evinizde veya bahçenizde köpek besliyorsanız büyük ihtimal ile bu sorunla karşı karşı kalmışsınızdır. Çıkmayan lekeleri ve gitmeyen kokulara çözüm bulmak için üretilmiş ürünler listesine aşağıdan erişebilirsiniz. Ev eşyalarınızdaki çıkmayan lekelere karşı Simple Solution ürünleri başta almak üzere leke giderici ürünleri tercih edebilirsiniz.

Bu ürünler özellikle idrar, kan, köpek dışkısı , tüy yumakları , kir ve kahve lekelerini çıkarmaktadır.  Yer zemin ,halı ,döşeme , kıyafetler içinde kullanımı uygundur.

Simple Solution Ürünlerin Genel Özellikleri;

 • Çıkmayan lekeleri ve kokuları en etkili biçimde gidermekte.
 • Bu formül köpeklere ve kedilere özel geliştirilmiştir.
 • Evcil hayvanınızın idrar ve dışkı gibi kokularını temizlemek ve gidermek için en iyi tercih.
 • Çocuklu evlerde kullanımı güvenlidir.

İçeriğinde özel formüller bulunan leke ve koku giderici sprey ve ürün listesi;


Simple Solution Köpek Leke ve Koku Giderici Sprey

koku giderici sprey

Simple Solution Köpekler İçin Leke ve Koku Giderici, evcil hayvanlarının ev eşyalarında bırakabileceği lekeleri eşyalarınıza zarar vermeden temizlemek için hazırlanmıştır. İçeriğindeki özel formülü ile kötü kokularında kalıcı olarak giderilmesinde etkilidir. Bu model köpekler için özel tasarlanmıştır. Sprey kapak tasarımı ile kolay ve pratik bir kullanım sağlar.

PetzzShop Fiyatı


Simple Solution Köpek Sıvı Leke ve Koku Giderici

koku gideren temizlik ürünü

Simple Solution Köpekler İçin Leke ve Koku Giderici, Bu formül özellikle köpeğiniz için geliştirilmiştir. Aynı zamanda; idrar, dışkı, kan, kusmuk, tüy yumakları, kir, kahve, meyve suyu, gazlı içecek, şarap, yiyecek, çim lekelerini de çıkarır.Halılar, döşemeler, yatak takımları, kıyafetler ve yıkanabilir her yüzey için kullanımı uygundur.

PetzzShop Fiyatı


İdrar Lekesi için Kuru Halı Yıkama Pudrası

en etkili koku giderme

Özellikle köpeğinizin bırakmış olduğu idrar kalıntısı ve kokusu için üretilmiştir. Bu ürünün içerisindeki enzimler halılarınızdaki idrar lekesi ve kokusunu kaplayarak bir çeşit uykuya yatar. Bu enzimler sonradan idrarı yavaş yavaş yemeye başlar. Halının içerisinde kokuyu hapsederek daha sonra tekrarlanacak işaretlemelerin önüne geçer.

PetzzShop Fiyatı


Simple Solution Köpek Ve Kedi Tüy Temizleyici

koku gideren yüzey temizleyen

Her çeşit evcil hayvan tüyünü, kepekler tiftikleri ve tozları çekip temizler. Uzun ömürlüdür tekrar tekrar uygulanabilir. Evcil hayvanınızın aynı bölgeyi idrarıyla yeniden işaretlemesini engellemeye yardımcı olur. Tüm kuru yüzeylerde kullanılabilir.

PetzzShop Fiyatı


Köpek Koku Giderici Nasıl Kullanılır?

Simple Solution ürünü nasıl kullanılmalı!

 1. Temizlenmesi gereken bölgeye ürünü bolca uygulayınız. Halı üzerinde pislik varsa kirli bölgeye 2-3 katı çapında bir alanda kullanınız ve halının altına ürünün işlediğinden emin olunuz.
 2. Ürünü kullandıktan sonra en az 10 dakika bekleyiniz.
 3. Ürünü uyguladığınız alanın tamamen kurumasını bekleyiniz ve daha sonra süpürge ile iyice temizleyiniz. Kirli alan kuruduktan sonra kirli bölgeyi suyla durulayınız.

Koku Giderici Kullanım Alanları

 • Halı
 • Döşeme
 • Kıyafet
 • Suyla Temizlenen Tüm Yüzeyler

Daha önce ele aldığımız en iyi yavru köpek maması içeriğimizede göz atmak istermisiniz!

Puanla!
[Toplam: 2 Ortalama: 5]
Comments are closed.