Yavru Köpek Çiş Eğitimi Damlası Spreyi Nasıl kullanılır?

Yavru Köpek Çiş Eğitimi Damlası Spreyi Nasıl kullanılır?

Köpek sahiplenen insanlar bilirler ki köpeklere verilen eğitimlerde en zoru genelde yavru köpek çiş eğitimidir. Bu eğitim süreci oldukça zorludur. Zaten köpeklerin algısı bizimkinden çok farklıyken bunun yanında köpeğin daha yavru olması ve sağa sola yani istemediğimiz yerler tuvaletini yapıyor olması bir hayli sorun olur köpek sahibi için.

Ayrıca köpeklerin koku alma yetenekleri çok geliştiği için daha önce tuvalet yaptığı yeri koklayarak tekrar oraya yapması mümkündür. Bunu engellemek için köpeğin daha önce tuvaletini yaptığı yerleri özenle temizlemeniz ve temizlerken de kimyasal maddeler kullanarak kokunun kalmasını önlemeniz gerekir.

Yavru Köpek Çiş Eğitimi Damlası Spreyi Nasıl kullanılır?

Yavru köpekler için özel olarak üretilen yavru köpek çiş eğitim damla spreyleri petshoplar ya da veterinerlerde bulunabilecek bir üründür. Kullanımı aslında diğer köpek tuvalet eğitimleri ile aynıdır. Ancak süreçleri kolaylaştırır. Pek çok köpek sahibi bu ürün ile birlikte köpeklerine kolayca düzenli tuvalet alışkanlığı kazandırmaktadır.

Bir köpek zaten en erken 3. aydan itibaren köpek çiş eğitimi almaya başlayabilir. Ortalama olarak 6. aydan itibaren ise köpeklerin tuvalet alışkanlığı tam olarak yerleşir. Ancak bu aldığı tuvalet eğitimine, eğitimi verene, yaşam alanına doğrudan bağlıdır. Bizim köpek eğitimi firmamızda tuvalet eğitimi alan köpekler genelde bu verdiğimiz ortalamalarda başarıya ulaşmaktadır. Konu ile alakalı bilgi almak ya da destek talebinde bulunmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Yavru köpek tuvalet eğitimi
Yavru köpek tuvalet eğitimi

Yavru Köpek Çiş Eğitimi Damlası Spreyi Nasıl Kullanılmalıdır?

Öncelik olarak bu ürünün yavru köpek tuvalet eğitiminde sadece yardımcı olduğunu ancak büyük bir kolaylık sağlayacağını bilmelisiniz. Ürün tek başına Tuvalet Eğitimi sürecinde yeterli değildir. Emek, sabır ve disiplin ile birleşince bu ürün büyük bir kolaylık olacaktır.

Yavru köpek tuvalet eğitiminde olduğu gibi öncelikle bir odayı tamamen gazete kağıdı ile kaplamanız gerekir ve gazete kağıtlarından birine yavru köpek tuvalet spreyi ya da damlasını damlatmalısınız. Bundan sonra ise köpeği mama ve su içme süreçlerinden sonra takip etmelisiniz. Tuvalet davranışı sergilediğinde onu kucaklayıp damlayı damlattığınız noktaya götürerek onun o noktaya tuvaletini yapmayı sağlayın. Konu ile alakalı daha ayrıntılı bilgi almak ya da talepte bulunmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Daha önce ele aldığımız yavru köpek çiş eğitimini okumanızı öneriyoruz ayrıca iletişime geçerek köpek eğitimi ile alakalı daha ayrıntılı bilgi edinebilirsiniz.

Puanla!
[Toplam: 1 Ortalama: 5]

Yorum Yap

Mail adresin yayınlanmayacak.