Köpek Eğitimi

Anasayfa / Köpek Eğitimi

Minik dostlarımızın tatlı hareketleri, kuyruk sallayışları ve sizinle oyunlar oynaması günlük yaşantınızda ki stresleri üzerinizden atıyor ve muhtemelen işten, okuldan eve dönünce onları görmekten keyif alıyorsanız sizde iyi bir evcil hayvan sahibisiniz demektir. Yaşantılarımıza bir şekilde dahil ettiğimiz minik dostlarımız için eğitim çok önemlidir.

Hem onlar için hem de sizin sosyal yaşantınız için çok büyük olumlu etkileri olacak olan köpek eğitimlerini geciktirmeden vaktinde köpeklerinize uygulanmasını öneriyoruz. Pek çok köpek sahibi köpek eğitimi hizmetleri ile alakalı nereden bilgi alacağını bilmemektedir bu konuda en iyi bilgiyi profesyonel köpek eğitimi tesislerinden edine bilirsiniz.

Köpek Eğitimleri Nelerdir
Köpek Eğitimleri Nelerdir

Köpek Eğitimleri Nelerdir?

Yavru haldeyken hayatlarımızın bir parçası haline gelen minik dostlarımızda genelde yaşanılan sorunların nedenleri otorite eksikliği ve yetersiz disiplin gelmektedir. Bu duruma birde köpek eğitimini bilmemenizde eklenince kontrolden çıkacaktır. Hatta minik dostunuzla ayrılığa kadar gidecek problemlerle karşılaşabilirsiniz.

Köpek eğitimleri hem sosyal yaşantınız için hem de minik dostunuzla uzun bir dostluk kurmanız için oldukça önemlidir.

Köpek eğitimleri hakkında ayrıntılı bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Karşılaşabileceğiniz tüm problemleri önlemek, olası ayrılık kararını asla düşünmemeniz ve minik dostunuzla beraber mutlu bir biçimde yaşamanız için Petokulu.com’un uzman ekibinden yardım alabilirsiniz.

Uzman köpek eğitimi kadromuz ile siz değerli hayvan sevenlere köpek eğitimi hizmeti vermek bizi her zaman gururlandırıyor.
Köpek eğitimleri konusunda önemli olan eğitimleri şu şekilde sıralayabiliriz

Köpek Eğitimi Hizmeti Verdiğimiz İstanbul Bölgeleri;

Tuvalet Eğitimi

Köpeklerde tuvalet eğitimi süreci köpeğimizin cinsine göre zahmetli olabilecek bir eğitim sürecidir.

Tuvalet eğitimi süreci boyunca disiplin, sabır ve sevgiyle hareke etmek minik dostumuzla aranızda ki güven duygusu için çok önemlidir. Tuvalet eğitimi konusunda her zaman hassas olunmalıdır köpeklerimizin bu eğitim sırasında şiddete veya ağır hakaretlere yüksek sese maruz kalması hayatları boyunca unutamayacakları bir krizle baş başa kalacaklarının farkında olmamız gerekir.

Evet belki evinizin ortasına tuvalet yapmış olabilir ama bu onun doğal yaşamında sık sık yaptığı bir davranış yaşam alanını korumak adına tuvaletini kendi yaşam alanına yapmak zorunda bu ebediyen yapacağı bir konu değil iyi bir köpek tuvalet eğitimi ile birlikte kolayca değiştirebileceğiniz bir davranış.

Köpek tuvalet eğitimi için öncelikli önerimiz köpeğimizin dilini biliyor olmamız gerekir bunun için yeni köpek sahibi olan insanların zorlanacağını önceden söylemeliyiz.

Köpek eğitimi konusunda uzman insanlarla çalışmanız size zaman kazandıracak ve bunun yanında köpek eğitimi sürecini sıfır sorunla atlatabileceksiniz.

Köpeklerimizin ortalama olarak 15-20 sene ömürleri olur ve bu ömürleri boyunca bizi sürekli mahcup etmemelerini isteriz ancak çoğu köpek yanlış eğitim yada eğitimsizlikleri yüzünden sahiplerini sürekli utandırırlar ve sahipleri köpeklerine daha az güvenmeye başlar.

Köpek eğitimleri konusunda bizimle her konuda iletişime geçebilirsiniz.

Temel İtaat Eğitimi

Köpek Eğitimi Hizmetleri
Köpek Eğitimi Hizmetleri

Evcil hayvanınızın ırkı ne olursa olsun vakti geldiğinde temel itaat eğitimini almasını gerektiğini düşünüyoruz. Temel itaat eğitimi köpeğinizin sadece komutları iyi anlamasını sağlamaz aynı zamanda algısını genişleterek onunla daha konforlu bir iletişim kurmanızı sağlar. Konu ile alakalı ayrıntılı bilgi almak için Tuvalet eğitimi sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

İleri İtaat Eğitimi

İleri İtaat Eğitimi
İleri İtaat Eğitimi İstanbul

İleri itaat eğitiminde aslında öğretilen birçok komut temel itaat eğitimi aynı ama bu sefer serbest bir şekilde uygulanmaktadır. Bu eğitime başlamada önce temel itaat eğitimi tamamen bitirilmiş olması gerekiyor. İstanbul köpek eğitimi firması olarak ileri köpek itaat eğitimi konusunda her zaman profesyonel insanlarla çalışmanızı öneriyoruz çünkü köpeklere yeni alışkanlıklar kazandırmak alışmış olduğu olumsuz davranışları değiştirmekten daha kolaydır.

İleri itaat eğitimi köpeğimizin sosyal yaşamımıza daha fazla adapte olması hedeflenirken bunun yanında ekstra olarak köpeğimize bir takım görevler vermeyi de hedefleyebiliriz. Örnek olarak koruma köpek eğitimi alacak olan her köpeğin ileri itaat eğitimi alması gereklidir. Aksi halde saldırganlığı artırılmış olan köpeğimizin üzerinde ki kontrolümüzün kısıtlı olması herkes için büyük risk oluşturur.

Köpek eğitimi köpeğimizin ırkına, yaşına ve karakterine uygun olarak sunulmalıdır ve bu nokta da köpekleri çok iyi tanıyan bir köpek eğiticisi ile çalışılması gerekir.  Eğer ileri köpek itaat eğitimi hakkında ayrıntılı olarak bilgi almak isterseniz ilgili sayfaya gidebilir veya bizimle iletişim kurabilirsiniz.

Yavru Köpek Eğitimi

Hayatınıza yavru bir köpek sokacak olan veya sokmuş olan birçok insan köpekleri için eğitime erkenden başlamak yerine eğitim sürecini ertelemektedir. Ancak bu çok mantıklı bir hareket değildir. Minik dostunuza ne kadar erken eğitim verirseniz gelecekte o kadar mutlu bir birliktelik geçirirsiniz.

Yavru köpek eğitimleri , köpeğimiz anne sütünü tamamen alıp evimize geldiği andan itibaren başlamalıdır. Ototirite her zaman köpek sahibinin elinde olmalıdır bazı ırklar vardır ki erken dönemlerden itibaren liderliği eline almak isteyecektir bu durumda pasif kalan köpek sahipleri kolayca liderliği kaptırabilir ve peş peşe bir çok sorunla karşılaşılabilir. ,

Köpek eğitimleri sırasında özellikler yavru köpek eğitimi sırasında sevgi ve şefkat her zaman yüksek oranda köpeğe hissettirilmelidir. Köpeklerimizin yavruluk dönemlerinde yaşayacak oldukları hayal kırıklıklarını asla unutmayacaklarını bilmelisiniz. Bundan dolayı köpek eğitimlerinde asla şiddet ve sert davranışlara başvurmamalısınız.

Pozitif Köpek eğitimi şeklinde isimlendirilen ve günümüzün en insani köpek eğitim türü olan pozitif eğitim kurallarından asla çıkmayan Pet Okulu ekibi ile gönül rahatlığı ile çalışabilirsiniz.

Evde Köpek Eğitimi
Evde Köpek Eğitimi

Evde Köpek Eğitimi

Evde köpek eğitimi minik dostunuzun eve geldiği ilk andan itibaren uygulayabileceğiniz basit eğitimleri içerir. Köpeğinizin saldırgan ve huysuz olmasını istemiyorsanız eğitim sürecini ne kadar erken başlatırsanız o kadar verimli sonuçlar alırsınız.

Daha önce ele aldığımız evde köpek eğitimi isimli blog yazısını okumanızı öneriyoruz

İstanbul Köpek Eğitimi

İstanbul bugün itibari ile resmi kayıtlarda 16 milyona yaklaşan nüfusuyla ülkemizin en yoğun şehridir ve metropol olarak gösterilir. Ülkemizin en yoğun bölgesi olan İstanbul diğer bölgelere ve şehirlere göre daha gelişmiş olduğu söylenebilir. Şehirler geliştikçe ve büyüdükçe tüm dünya şehirlerinde gözlemlendiği gibi ev hayvanı besleme oranı yükselir. İstanbul‘da da bugün ev köpeklerinin çoğaldığını söylemek mümkün. Öyle ki bazı aileler iki köpek birden yada iki kedi birden beslemektedirler.

İstanbul köpek eğitimi merkezi olarak köpekleri eğitmek için devamlı olarak çalışıyoruz İstanbullu insanlar köpek sahibi olunca ilk olarak köpek Eğitimi hakkında ayrıntılı olarak bilgi almak istiyorlar çünkü köpeklerin içinde bulundukları şehir yaşamına adapte olması gerektiğinin onlarda farkında.

Köpek eğitimi bizim İstanbul halkı için sunduğumuz özel bir eğitimimiz. İstanbul’un pek çok ilçesinde evcil hayvan özellikle de köpek oranı artmaktadır. Bundan dolay sadece bir ilçede değil tüm İstanbul ilçelerin özel olarak köpek eğitimi sunuyoruz. İstanbul köpek eğitimi hizmetimiz hakkında bilgi almak için bizimle iletişime geçmenizi öneriyoruz.

Yavru Köpek Tasma Eğitimi
Yavru Köpek Tasma Eğitimi

Yavru Köpek Tasma Eğitimi

Yavru köpek tasma eğitimi köpeğiniz eve geldiği andan itibaren uygulanması gereken bir köpek eğitimidir. Köpekler doğal olarak tasmalardan nefret ederler ancak köpeklerimize küçüklük dönemlerinden itibaren tasmayı öğretirsek eğer. Gelecek dönemlerde tasma ile alakalı bir problemi kalmayacak olan köpeğimizin sosyal yaşamımıza adapte olması kolaylaşacak üzerinde ki kontrolümüz güçlü olacaktır.

Minik köpeğimiz eve ilk geldiği andan itibaren ırkına uygun tasma takmalıyız ancak takılacak olan tasmanın boyun tasması olmamasına dikkat edilmesi gerekiyor çünkü boyun tasması köpeğimizin canını yakabilir bunun yerine vücut tasması takılmalıdır.

Ev içerisinde köpeğimizin kayışsız bir biçimde tasmayla dolaşmasını sağlayın ve dışarı çıkmak her köpek için inanılmaz bir aktivitedir ve bu eğlenceli olayın mesajını tasma kayışı ile ona verin bu sayede köpeğiniz tasmadan nefret etmek yerine tasmayı görünce sevinecektir. Eğer köpeğiniz tasma konusunda zorlanıyorsa ona yavaş yavaş Yavru Köpek Tasma Eğitimi vermenizi öneriyoruz.

Daha önce ele aldığımız Yavru Köpekler İçin Tasma Eğitimi yazısını okumanızı öneriyoruz ayrıca hizmetlerimizden faydalanmak adına bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Newfoundland Eğitimi

Newfoundland Eğitimi

Newfoundland oldukça zeki ve çevik bir köpek ırkı olup Newfoundland eğitimi  hakkında yüksek standartlarda beklenti oluşturmaktadır. Bu beklentinin temelini Newfoundland...

Kangal Eğitimi

Kangal Eğitimi

Kangal benzersiz bir ırk olan kangalların en sağlıklı şekilde yaşamına devam etmesi için verilmektedir. Kangal ırkı günümüzde adını en çok duyurmuş...

Bully Kutta Eğitimi

Bully Kutta Eğitimi

Köpek eğitimleri konusunda , profesyonel eğitim tesisleri veya köpek eğitmenlerini tercih etmeniz en sağlıklı eğitim şeklidir. Amerikan ırkı olarak bilinen...

Papillon Eğitimi

Papillon Eğitimi

Papillon eğitimi, diğer köpek eğitimleri ile kıyaslandığı zaman belki de en eğlenceli olan köpek eğitimidir. En eğlenceli köpek eğitimlerinden biri...

Leonberger Köpek Cinsi Eğitimi ve Özellikleri

Leonberger Köpek Cinsi Eğitimi ve Özellikleri

Leonberger türü köpekler, Almanya’nın Leonberg kentinde, sonradan ortaya çıkmış bir ırktır. Büyük ırkların çiftleştirilmesi sonucu oluşturulmuştur. 1800’lü yıllarda hükümetin yürüttüğü...

Kuvasz Eğitimi ve Genel Özellikleri

Kuvasz Eğitimi ve Genel Özellikleri

Köpek sahiplerinin atlamaması gereken en önemli konulardan biri köpek eğitimidir. Köpeğin yetenekleri doğrultusunda sorumluluk bilincinin geliştirilmesi daha sağlıklı bir iletişim...

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Hemen Ara
Whatsapp Destek