Köpek Eğitimi Hizmetleri

Köpek Eğitimi Hizmetleri

Minik dostlarımızın tatlı hareketleri, kuyruk sallayışları ve sizinle oyunlar oynaması günlük yaşantınızda ki stresleri üzerinizden atıyor ve muhtemelen işten, okuldan eve dönünce onları görmekten keyif alıyorsanız sizde iyi bir evcil hayvan sahibisiniz demektir. Yaşantılarımıza bir şekilde dahil ettiğimiz minik dostlarımız için eğitim çok önemlidir. Hem onlar için hem de sizin sosyal yaşantınız için çok büyük olumlu etkileri olacak olan köpek eğitimlerini geciktirmeden vaktinde köpeklerinize uygulanmasını öneriyoruz.

Yavru haldeyken hayatlarımızın bir parçası haline gelen minik dostlarımızda genelde yaşanılan sorunların nedenleri otorite eksikliği ve yetersiz disiplin gelmektedir. Bu duruma birde köpek eğitimini bilmemenizde eklenince kontrolden çıkacaktır. Hatta minik dostunuzla ayrılığa kadar gidecek problemlerle karşılaşabilirsiniz. Köpek eğitimleri hem sosyal yaşantınız için hem de minik dostunuzla uzun bir dostluk kurmanız için oldukça önemlidir.  Köpek eğitimleri hakkında ayrıntılı bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Karşılaşabileceğiniz tüm problemleri önlemek, olası ayrılık kararını asla düşünmemeniz ve minik dostunuzla beraber mutlu bir biçimde yaşamanız için Petokulu.com’un uzman ekibinden yardım alabilirsiniz. Uzman köpek eğitimi kadromuz ile siz değerli hayvan sevenlere köpek eğitimi hizmeti vermek bizi her zaman gururlandırıyor.
Köpek eğitimleri konusunda önemli olan eğitimleri şu şekilde sıralayabiliriz

Tuvalet Eğitimi

Köpeklerde tuvalet eğitimi süreci köpeğimizin cinsine göre zahmetli olabilecek bir eğitim sürecidir.
Tuvalet eğitimi süreci boyunca disiplin, sabır ve sevgiyle hareke etmek minik dostumuzla aranızda ki güven duygusu için çok önemlidir.

Temel İtaat Eğitimi

Evcil hayvanınızın ırkı ne olursa olsun vakti geldiğinde temel itaat eğitimini almasını gerektiğini düşünüyoruz. Temel itaat eğitimi köpeğinizin sadece komutları iyi anlamasını sağlamaz aynı zamanda algısını genişleterek onunla daha konforlu bir iletişim kurmanızı sağlar.

İleri İtaat Eğitimi

İleri itaat eğitiminde aslında öğretilen birçok komut temel itaat eğitimindekiyle aynı ama bu sefer serbest bir şekilde uygulanmaktadır. Bu eğitime başlamada önce temel itaat eğitimi tamamen bitirilmiş olması gerekiyor.

Yavru Köpek Eğitimi

Hayatınıza yavru bir köpek sokacak olan veya sokmuş olan birçok insan köpekleri için eğitime erkenden başlamak yerine eğitim sürecini ertelemektedir. Ancak bu çok mantıklı bir hareket değildir. Minik dostunuza ne kadar erken eğitim verirseniz gelecekte o kadar mutlu bir birliktelik geçirirsiniz.

Evde Köpek Eğitimi

Evde köpek eğitimi minik dostunuzun eve geldiği ilk andan itibaren uygulayabileceğiniz basit eğitimleri içerir. Köpeğinizin saldırgan ve huysuz olmasını istemiyorsanız eğitim sürecini ne kadar erken başlatırsanız o kadar verimli sonuçlar alırsınız.

 

Eğitimlerimizden faydalanmak için bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

Hemen Ara
Whatsapp Destek