Engelli Köpek Eğitimi

Engelli Köpek Eğitimi

Köpek eğitimi, köpek ve sahip arasında ki iletişimi güçlendirmek adına uygulanan bir hizmettir. Bu hizmet ile köpek pek çok komutu öğrenir. Sahibinin uyguladığı komutlar sayesinde köpekle sahibinin ilişkisi zamanla daha iyi gelişir ve güçlenir. Bunların ötesinde köpek eğitimi sadece komutlar içermez.

Köpeklerde ki saldırganlık, kemirme gibi kötü ve istenmeyen davranışların nedenini bulmak ve iyileştirmekte eğitimin bir parçasıdır. Genelde köpeklerin ilk aldığı eğitim türü tuvalet eğitimidir.

köpek tuvalet eğitimi, evcil olan tüm köpekler için çok gereklidir. Sahipler köpeklerinin ev içinde rastgele bir yerlere tuvalet yapmasını istememektedir. Bu durumda bizim gibi profesyonel köpek eğitimi tesisleri köpek sahipleri için önemli köpek eğitimleri sunmaktadır.

Köpek eğitim firmamıza her zaman sağlıklı köpekler için eğitim talebi gelmemektedir. Sokakta bulunan, barınaktan sahiplenilen ya da sonradan engelli duruma düşen engelli köpekler içinde eğitim talepleri gelmektedir.

engelli köpek

Engelli Köpek Eğitimi

Engelli köpeklere sunduğumuz eğitimler bazen daha zorlu olabiliyor. Ancak sonuç alma ihtimalimiz sağlıklı köpeklerde olduğu gibi %100 olmaktadır. Engelli köpek eğitim talebi aslında çok az rastlıyor olduğumuz bir eğitim türüdür. Ancak Engelli Köpek Eğitimi talepleri bizi daha çok heyecanlandırıyor. Engeline rağmen onun hayata tutunmasını sağlayan sahibine ise ayrıca önem veriyoruz. Bu köpekler insanların mutlaka desteğine ihtiyaç duyuyorlar. Engelli olmaları pek çok konuda onları insana muhtaç kılıyor. Pek çok konuda kendi başlarına bir şeyleri çözemeyen engelli köpeklerin eğitim sayesinde bir çok işin altından başarı ile kalktığına pek çok kez şahit olduk.

Eğer sizde bir engelli köpek sahibi iseniz köpek eğitimi ile onun daha konforlu bir yaşam sürmesini sağlayabilirsiniz. Köpek eğitimi konusunda aklınıza takılan her türlü soruyu bize sorabilirsiniz. İletişim sayfamızda yer alan bilgilerden bizi aramanızı öneriyoruz.

Köpek Eğitimi Neden Önemlidir?

Engelli Köpek Eğitimi ya da sağlıklı köpek eğitimi, köpekler için ve sahipler için çok önemlidir. Köpeklerin farklı olan algısını biraz olsun değiştirmek sahipleri de köpekleri de çok mutlu etmektedir. Köpek eğitimi ile birlikte köpekler bir çok komutu öğrenerek sosyal ortamlarda, ev içinde ya da diğer köpeklerle beraber iken sahibinin sözünden çıkmayacaktır.

Köpek eğitimi hakkında daha fazla bilgi almak ya da engelli köpek eğitimi talebinde bulunmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Puanla!
[Toplam: 1 Ortalama: 5]

Yorum Yap

Mail adresin yayınlanmayacak.