Aktör Köpek (Pet Casting)

Aktör Köpek (Pet Casting)

Televizyonlarda, dizilerde ve filmlerde gördüğünüz rolünü çok iyi yapan aktörmüş gibi davranan köpeklere hepimiz hayranlık duyarız. Tabi ki köpeklerin yetenekleri doğal değil ve köpek eğitimi firmaları tarafından uygulanan bir eğitim ile köpekler aktör köpek olabiliyorlar. Bu eğitim türüne Pet Casting Eğitimi ya da Aktör Köpek Casting şeklinde isimlendirilmektedir.

Aktör Köpek Eğitimi İle Tüm Irklara Eğitim Sunulmaktadır
Aktör Köpek Eğitimi İle Tüm Irklara Eğitim Sunulmaktadır

Aktör Köpek Eğitimi İle Tüm Irklara Eğitim Sunulmaktadır

Farklı köpek ırkları eğitilerek bazı yetenekleri geliştirilebilir. Ve aktör köpek olarak eğitim alan köpeklerinde aktörlük yetenekleri mümkün olduğunca en iyi seviyeye çıkartılır. Köpek eğitimi tesisimizde köpek aktör olarak eğitim alan köpekler pek çok dizi ve filmde rol almıştır. Projenin beklentisine uygun olan ırklar beklentiye göre aktör köpek eğitimi alıyor ve projeye hazırlanıyor.

Ya da zaten aktör olarak performans sergilemiş köpekler istek doğrultusunda film veya dizinin belli bölümlerinde yeteneklerini sergileyebiliyor. aktör köpek konusunda daha ayrıntılı bilgi almak adına bizimle iletişime geçebilirsiniz.7

Film Setleri İçin Eğitilen Köpekler
Film Setleri İçin Eğitilen Köpekler

Film Setleri İçin Eğitilen Köpekler

Filmlere ve film setlerine iyi bir şekilde adapte olamayan köpekler beklentilerin altında kalır. Ve onlarca insanın emeği köpeğin performansına bağlı olduğu için çok aktör köpek seçiminde dikkatli olunması gerekir.

Firmamız aktör köpek eğitiminde diğer tüm köpek eğitim türlerinde olduğu gibi üstün başarı elde etmiştir. Köpeğin rolünü iyi anlaması ve yüksek performans sergilemesi için set içerisinde ve dışarısında köpeğe özenli bir destek süreci başlatıyoruz. Farklı köpek ırklarının başarılı bir şekilde aktör köpek eğitimi alması, set içerisine uyumu, rolü üzerinde ki yetenekleri konusunda bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

aktör köpek eğitimi istanbul

Oyuncu Köpeklerin Sahne Performansı

Ülkemizde yıl içerisinde pek çok dizi ve film çekilmektedir. Bazen film ya da dizilerin yetenekleri ve komutlara uyan köpeklere ihtiyacı olmaktadır. Bizim aktör köpek eğitimi verdiğimiz köpekler bu konuda üstün bir başarı sergilemişlerdir.

Çekim vakitlerinde köpeklerin yanında yer alan köpek eğiticilerimiz köpeğin iyi bir oyunculuk sergilemesi için elimizden gelenin en iyisini yapmaktayız. Bu şekilde film ve dizilerde köpeklerle ilgili olan sahneler daha kolay çekilmekte, süreçler daha kolay yürütülmektedir. Eğer aktör köpek ile alakalı yardıma veya bilgiye ihtiyacınız varsa bizimle iletişime geçebilirsiniz.

 

Puanla!
[Toplam: 2 Ortalama: 5]

Yorum Yap

Mail adresin yayınlanmayacak.