Temel İtaat Eğitimi İçeriği Ve Fiyatı

Temel İtaat Eğitimi İçeriği Ve Fiyatı

Temel İtaat eğitimi genel olarak takip, otur, otur bekle, yat bekle, yat, hayır, aferin, gel komutlarını ve davranış sorunlarının çözümünü içermektedir. temel itaat eğitimi köpek itaat ve eğitimlerinin ilk aşamasıdır. Köpeklerin algısını değiştirmek ve sahipleri ile daha sağlıklı bir iletişim kurmalarını sağlamak adına önemli bir eğitim türüdür.

Temel İtaat Eğitimi İçeriği Ve Fiyatı
Temel İtaat Eğitimi İçeriği Ve Fiyatı

Temel İtaat Eğitimi İçeriği Ve Fiyatı

Temel İtaat Eğitimi; Takip Komutu

Köpeği olan insanlar bilirler ki köpeklerle sosyal ortamlara girmek, yürüyüş yapmak çok zordur. Çünkü köpek heyecanla sağa sola koşmakta, burnuna gelen kokuların peşinden koşmaktadır. Bu durumda sahibinin elinde ki tasmayı bir o yana bir bu yana çekiştirmektedir. Bu durum pek çok köpek sahibi tarafından mutsuz edici bir durum olarak görülmektedir. Temel itaat eğitimi ile köpek takip komutunu alınca sahibi sol yanından çekiştirmeden takip eder.

Temel İtaat Eğitimi; Otur Komutu, Otur Bekle Komutu ve Yat Bekle Komutu

Otur komutunu ve otur bekle komutunu daha önce ki örneğimizde olduğu gibi yürüyüşlerden yola çıkarak anlatacağız. Parkta köpeğinizle yürürken bir arkadaşınızı gördüğünüzde köpeğiniz sizin muhabbetinizden sıkılıp tasmayı sürekli çekiştirir. Ancak temel itaat eğitimi almış olan köpek sadece otur ve bekle komutu ile sizin muhabbetiniz bitene kadar sessizce oturacaktır.

Temel İtaat Eğitimi; Yat Komutu ve Yat Bekle Komutu

Yat Komutu ve yat bekle komutu temel itaat eğitiminde yer alan köpeğin tek komutla yatmasını ve sahibi talep ederse o şekilde 2. bir komuta kadar beklemesini sağlayan bir komut türüdür.

Temel İtaat Eğitimi; Hayır Komutu

Hayır komutu tüm köpek sahipleri için hayati öneme sahip bir komuttur. Köpeğin bu komuta hakim olması sayesinde köpeğin kaybolması, kaçması, kaçırılması gibi sorunların riskli azalıyor. Temel itaat eğitiminin en önemli komutlarından birisidir.

Temel İtaat Eğitimi; Aferin Komutu

Aferin komutu ile köpek yaptığı hareketin ve davranışın doğru olduğunu anlamasını sağlamaktadır. Temel itaat eğitiminde yer alan bu komut sahip ile köpek arasında ki iletişimi güçlendirmektedir.

Temel İtaat Eğitimi; Gel Komutu

gel komutu ile köpek  nerede olursa olsun sahibinin sesi ile gel komutu duyunca direk olarak sese doğru gelir. Temel itaat eğitimi içerisinde yer alan gel komutu ile köpek ve sahibi arasında daha konforlu bir iletişim gelişecektir.

Temel İtaat Eğitimi; Davranış Problemlerinin Çözümü

Köpekler insanların yaşamına iç güdüleri bakımın çok uygun değillerdir. Ancak temel itaat eğitimi gibi eğitimler sayesinde köpeğin davranışları, beklentileri, sahibi ve diğer insanlarla olan ilişkileri daha kontrollü olur. Temel itaat eğitiminde komut eğitimleri yanı sıra aynı zamanda mevcut davranış sorunları da giderilir. Bu sayede köpek, sahibinin yaşamına daha uygun bir aile bireyi olacaktır.

Temel İtaat Eğitimi Fiyatı 5000 TL

İstenilen Kriterler;

1- Aşılarının belirli bir seviyede olması.
2- Gelirken mamasının getirilmesi.
3- Sağlık karnesinin getirilmesi.

1 ay sürer. Eğitim süreci boyunca okulumuzda kalır ve eğitimini tamamlar. Ayrıca 1 ayın sonunda eğitimi bitmiş bir şekilde youtube kanalımızda videosu yayınlanır.

Konu ile alakalı daha ayrıntılı bilgi almak için bizimle temel itaat eğitimi isimli sayfamızı ziyaret etmenizi öneriyoruz.

Puanla!
[Toplam: 1 Ortalama: 5]

Yorum Yap

Mail adresin yayınlanmayacak.