Yerinde Köpek Eğitimi

Yerinde Köpek Eğitimi

İstanbul köpek eğitimi firması olarak bugüne kadar pek çok köpek sahibinin köpeğine özel köpek eğitimi hizmeti sunduk. Sunduğumuz hizmetler sonucunda pek çok köpek sahibi bizden memnuniyetini sık sık dile getirmektedir. Sunduğumuz hizmetlerde başarı oranımızın yüksek olmasında ki en önemli neden bizlerde çok iyi bir köpek sahibi ve iyi bir köpek severiz. Bundan dolayı köpeklerle olmak bize iş gibi değil eğlence gibi geldiği için tüm köpek eğitimi hizmetlerimizde keyif alarak çalışıyoruz. Sunduğumuz hizmetlerden biriside yerinde köpek eğitimi hizmetidir.  Bu hizmette köpeğiniz için eğitimi evinizde yada bahçenizde gerçekleştirmekteyiz.

Köpeğinizin Yaşam Alanında Özel Köpek Eğitimi
Köpeğinizin Yaşam Alanında Özel Köpek Eğitimi

Köpeğinizin Yaşam Alanında Özel Köpek Eğitimi

Köpek eğitimi konusunda oldukça başarılı olan firmamız yerinde köpek eğitimi seçeneği ile pek çok insanın köpeğine özel olarak bahçe yada evin içerisinde köpek eğitimi sunmuştur. Bu eğitim türünde İstanbul köpek eğitimi firmamızda yer alan personel ve köpek eğiticilerimiz köpeğinize eğitim vermek adına köpeğin yaşam alanına gelerek yaşadığı alanda yabancılık çekmeden doğru alışkanlıkları kazandırmak için yardımcı olacaklardır.

Köpek eğitim firmamızda çalışan personellerimiz tüm yaş ve ırk grubundan köpeklere uygun en doğru eğitimin nasıl verileceği konusunda bilgi ve tecrübe sahibidir. Bizimle iletişime geçerek yerinde köpek eğitimi ile alakalı daha ayrıntılı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Yerinde Köpek Eğitimi Nasıl Uygulanır
Yerinde Köpek Eğitimi Nasıl Uygulanır

Yerinde Köpek Eğitimi Nasıl Uygulanır?

Yerinde köpek eğitiminde en önemli avantaj köpeğin zaten alışkın olduğu bir ortamda köpek eğitimi uygulanacak olmasıdır. Yerinde köpek eğitimi köpeğin yaşam alanında öncelik olarak beslenme, tuvalet alışkanlığı gibi her köpek sahibi için önemli köpek eğitimi türleri ile başlamaktadır. Eğer eğitim verilecek olan köpek yavru ise tuvalet eğitimi sırasında öncelikle tuvaleti evde belirlenen bir noktaya yapması sağlanır sonrasında ise dışarıya yapması alıştırılır. Beslenme eğitiminde ise öncelikle köpeğin yemeğe olan sabırsızlığı kontrol altına alınır bu sayede köpek yemeğe saldırmayacak sabırla bekleyecektir. Aynı zamanda ise vaktinde yemek yeme, düzenli beslenme gibi alışkanlıklarda edinecektir.

Temel ve hayati eğitimlerden sonra temel itaat eğitimi, komut dinleme eğitimi, söz dinleme eğitimi, toplum içinde kontrol eğitimi alması sağlanır. Tüm bu eğitimler süreci boyunca pozitif köpek eğitimi kurallarından asla dışarı çıkılmaz. Köpek eğiticilerimiz Alman ekolü gibi bilimsel yöntemlerle birlikte köpeğe kendi yaşam alanında eğitim sunarlar. Yerinde köpek eğitimi sonucunda köpeğimiz sosyal yaşamımızda, evimizde ve diğer tüm ortamlarda sahibiyle birlikte huzurlu ve mutlu bir beraberlik geçirebilecek.

Yerinde Köpek Eğitimi Hizmetlerimiz
Yerinde Köpek Eğitimi Hizmetlerimiz

Yerinde Köpek Eğitimi Hizmetlerimiz

Yerinde köpek eğitimi hizmetimiz ile sahip olduğu köpeğine evinde veya bahçesinde eğitime sokmak isteyen aileler için birebir eğitimdir. İstanbul köpek eğitimi tesisimizde yer alan profesyonel köpek eğiticileri istediğiniz zamanda köpeğinizin yaşam alanına gelerek köpek eğitimi sunmaktadırlar. Bu şekilde kendi yaşam alanında, alışkın olduğu ortamda gerekli eğitimleri alacak olması eğitim sürecini hızlandıracaktır.

Yerinde Köpek Eğitimin Faydaları

  • Köpek alıştığı ortamda eğitim aldığı için alışma sürecine gerek kalmaz.
  • Köpek eğitim tesisinde alınan eğitime göre daha verimli köpek eğitimi süreci geçirir.
  • Köpek eğitimden sıkıldığı anda alışmış olduğu oyuncaklarla vakit geçirerek eğitime küçük bir ara verilir ve bir süre sonra eğitime tekrar başlanabilir.
  • Yerinde köpek eğitimi özellikle eğitim almakta zorlanan köpekler için oldukça iyi bir köpek eğitimi süreci geçirebilir.

İstanbul profesyonel köpek eğitimi firması olarak bugüne kadar pek çok köpeğe yerinde köpek eğitimi hizmeti sunarak başarılı bir eğitim süreci geçirmelerini sağladık. Eğer sizde köpeğinizin yerinde köpek eğitimi almasını istiyorsanız bizimle iletişime geçerek bilgi almanızı öneriyoruz.

 

Hemen Ara
Whatsapp Destek