Köpek Oteli Fiyatları

Köpek Oteli Fiyatları

Köpek otelleri günümüzde özellikle İstanbul bölgesinde artan evcil köpek sayısından sonra şehrin bir ihtiyacı haline dönüşmüştür. Köpek otelleri sunduğu hizmetler ile sahibinden bir süre ayrı kalması gereken köpeğin herhangi bir ayrılık anksiyetesi ya da  bunun türevi sorunların yaşanmasına engel olması gerekir.

Köpek otellerinde özellikle ülkemizde en çok yapılan hataların başında kafes sistemi içeren köpek oteli tesisleridir. Bu duruma bazı köpek sahipleri köpeklerinin zaten evde çit içerisine alışkın olduğunu söylese de evde ki köpek eğitim çiti ile köpek otelinde ki kafeslerin köpek için büyük farkı vardır.

Köpek otelleri günün her saatinde köpekleri gözlemleyen insanların olduğu ayrıca kriz durumlarında gerek veteriner gerekse köpek eğitmenlerinin olduğu bir yer olması gerekir. Çünkü köpeklerin ani gelişen sağlık durumları olabilir ya da köpekte istenmeyen davranışlar olabilir bu durumda uzman bir köpek eğitmeni olaya müdahale etmelidir.

[wp-faq-schema title=”İstanbul Köpek Otelimiz Hakkında Sıkça Sorulan Sorular” accordion=1]

köpek oteli fiyatları

İstanbul Köpek Oteli Hizmetimiz

İstanbul’da köpek oteli hizmeti sunan firmamız köpek oteli hizmetinden önce zaten hali hazırda sunuyor olduğu köpek eğitimi hizmeti sayesinde bu işe aşinaydık.

Köpek otelimizin kurulma sürecinde tüm detaylar en ince şekilde planlayarak misafir köpeklerimizin konforunu düşündük.

Köpekler ve sahipleri için birbirlerinden ayrılmanın ne kadar zor olduğunu bildiğimizden köpeklerin İstanbul köpek oteli tesisimizde asla sıkılmamalarını sağlamak istedik. Ayrıca köpeklerimizin sağlığı içinde tüm detaylar en ince ince planladık. Köpek bakıcılarımız gün boyu köpeklerimizle vakit geçirmekte ve en ufak rahatsızlıklarında müdahale etmektedirler.

Köpek oteli hizmetini vermeden önce öncelikle Avrupa ve Amerika’da ki önde gelen köpek otellerini iyice inceledik. Sonra İstanbul’da ki köpek otellerini inceledik ve İstanbul’un Dünyanın çok gerisinde olduğunu fark ettik.

Türkiye’de pet otelinden bahsedilince kafeslere terk edilen köpekler şeklinde düşünülmektedir. Ancak kafes sistemi hiç doğru değildir. Köpeklere telafisi olmayacak zararlar verebilir. Köpek oteli tesisimiz tamamen kafes sisteminden arındırılmıştır. Ayrıca sık sık egzersiz ve oyun saatleri ile köpeklerin psikolojisini olumlu bir şekilde desteklenmektedir.

Köpek Oteli Nedir

Köpek Otelimizde Mutlu Köpekler

Evlerde yalnız kalan köpekler tüm köpek sahiplerinin bildiği üzere kendilerine ve çevrelerine zarar verebilirler. Köpek otelimizde kalan köpekler ise eğlenceli vakit geçirmesi için pek çok etkinlik geçiriyoruz. Eğer köpeklerinizi bir yere emanet etmekten çekiniyorsanız köpek otelimizi ziyaret ederek

Eğer köpeklerinizi evde yalnız bırakmaktan çekiniyorsanız aynı zamanda bir köpek oteline emanet etmekten çekiniyorsanız mutlaka bizim köpek otelimizi ziyaret edin ve köpek otelimizin köpeğinize ne kadar uygun olduğunu gözlemleyin.

Köpek otelimizde köpeklerin tamamı heyecanlı ve mutlulardır. Sizde köpek otelimizi inceledikten sonra köpeğinizin bizim köpek otelimizde mutlu olacağını anlayacaksınız.

Köpek otelimizde köpekleri boyutlarına göre ayırarak birbirlerine zarar vermemelerini sağlıyoruz. Ayrıca beslenme saatlerinde de köpekleri farklı alanlarda tutarak olası kavgaların önüne geçiyoruz. Bu durumların haricinde köpekler istediği gibi istediği otel bölgesinde keyfine göre vakit geçirmektedir. Kafes sistemi olmayan köpek otelimiz de köpeklerimizin sosyalleşmesi teşvik edilmektedir. Köpeklerin sosyalleşmesi ve sosyal ortamlara alışması için önemli bir ortam olan köpek otellerini köpeğin gelişmesi adına kullanıyoruz.

İstanbul köpek oteli tesisimizde köpeklerin enerjilerini atmaları için özel etkinlikler ve oyun saatleri gerçekleştiriyoruz. Köpeklerin bedensel ve ruhsal gelişimi destekleniyor. Gün içerisinde köpek bakıcılarımız devamlı olarak köpeklerle ilgilenerek olarak kriz anlarına anında müdahale etmektedirler.

İstanbul Köpek Oteli Fiyatları

Köpek oteli fiyatları konusunda net olarak fiyat sunabilmek mümkün değildir. Çünkü köpeğin ırkı, yaşı, konaklayacağı vakit, bakım sürecinde gerekenler söz konusu olunca fiyatlar değişim gösterebiliyor. Bu konuda en doğru fiyat bilgisi elde etmek için İstanbul köpek oteli firmamızı aramanız gerekir. Bizimle iletişime geçmek için iletişim sayfamızda yer alan iletişim bilgilerinden bize ulaşabilirsiniz.

Yorum Yap

Mail adresin yayınlanmayacak.