fbpx
Köpek Oteli Fiyatları

Köpek Oteli Fiyatları

Köpek Oteli Nedir
Köpek Oteli Nedir

Köpek Oteli Nedir?

Köpek otelleri günümüzde özellikle İstanbul bölgesinde artan evcil köpek sayısından sonra şehrin bir ihtiyacı haline dönüşmüştür. Köpek otelleri sunduğu hizmetler ile sahibinden bir süre ayrı kalması gereken köpeğin herhangi bir ayrılık anksiyetesi ya da  bunun türevi sorunların yaşanmasına engel olması gerekir. Köpek otellerinde özellikle ülkemizde en çok yapılan hataların başında kafes sistemi içeren köpek oteli tesisleridir. Bu duruma bazı köpek sahipleri köpeklerinin zaten evde çit içerisine alışkın olduğunu söylese de evde ki köpek eğitim çiti ile köpek otelinde ki kafeslerin köpek için büyük farkı vardır.

Köpek otelleri günün her saatinde köpekleri gözlemleyen insanların olduğu ayrıca kriz durumlarında gerek veteriner gerekse köpek eğitmenlerinin olduğu bir yer olması gerekir. Çünkü köpeklerin ani gelişen sağlık durumları olabilir ya da köpekte istenmeyen davranışlar olabilir bu durumda uzman bir köpek eğitmeni olaya müdahale etmelidir.

İstanbul Köpek Otelimiz Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Pet Okulu Köpek Oteli Ne İş Yapar? Hizmetleri Nedir?

petokulu.com köpek eğitimi, köpek oteli gibi köpek sahiplerine özel ve hayati önem taşıyan hizmetler sunan bir firmadır. Uzun yıllardır sektörde olan firmamız hem köpek oteli konusunda hemde köpek eğitimi konusunda büyük tecrübe sahibidir.

Pet Okulu Sadece Köpeklere Hizmet Sunan Bir Firmamıdır?

Evet, firmamız sadece İstanbul'da yer alan hatta İstanbul çevresinde yer alan köpeklere hizmet sunan bir firmadır.

Köpek Oteli İçin Nasıl Rezervasyon Yapabilirim?

Petokulu.com web sitemizde bulunan iletişim sayfamızda yer alan iletişim bilgilerinden bizi arayarak rezervasyon yapabilirsiniz.

Köpeğim diğer misafir köpeklerle bir arada mı kalıyor ?

Köpekler için sosyalleşmenin önemini eğer bir köpek sahibiyseniz biliyorsunuzdur. Köpek otelleri köpeklerin sosyalleşmesi için en uygun yerlerden biridir. Köpeklerin gün içinde egzersiz, oyun, aktivite saatlerinde beraber vakit geçirmektedirler. Ancak uyku, yemek gibi beraber olunması sakıncalı olan etkinliklerde köpekler kendi alanlarına alınmaktadır.

İstanbul Köpek Oteli Fiyatları

Köpek oteli fiyatları konusunda net olarak fiyat sunabilmek mümkün değildir. Çünkü köpeğin ırkı, yaşı, konaklayacağı vakit, bakım sürecinde gerekenler söz konusu olunca fiyatlar değişim gösterebiliyor. Bu konuda en doğru fiyat bilgisi elde etmek için İstanbul köpek oteli firmamızı aramanız gerekir. Bizimle iletişime geçmek için iletişim sayfamızda yer alan iletişim bilgilerinden bize ulaşabilirsiniz.

Hemen Ara
Whatsapp Destek