İstanbul Köpek Eğitim Tesisi

İstanbul Köpek Eğitim Tesisi

Köpek eğitimi söz konusu olunca genel olarak insanlarda “otur, yat, bekle, gel” gibi komutları köpeklere öğretmek gelmektedir. Ancak bilinmelidir ki köpek eğitimi, köpeklerde komut eğitimlerinden çok daha fazlasıdır. Biz Pet Okulu olarak, köpek sahiplerinin sadece bir köpek sahibi değil iyi bir yönetici, iyi bir lider olmalarını öneriyoruz. Köpek sahibi, köpekleri daha yavru haldeyken onunla sağlam bir ilişki kurmalı, köpeklerine gerekli otoriteyi hissettirmelilerdir. Köpeklerinin insanlara çok iyi dost olduğunu herkes bilir. Dostluğun sevgi kısmı köpeklerde zaten vardır, sahiplerini her şeyden fazla severler. Ama bu dostluğun içindeki köpek davranışlarının pek çoğunu sahibi tarafından edinmişlerdir. Köpeklerle uzun ve sağlıklı bir ömür geçirmek için köpek eğitimlerini asla ertelememelisiniz.


ilgili yazı! yetişkin köpeklerde eğitim yazısını okuyarak köpek eğitimi konusunda daha ayrıntılı bilgi alabilirsiniz…


Köpek eğitimi tesisimizde köpek eğitim tesisimizde, tüm köpeklerin eğitim süreçlerini gözlemleyebilirsiniz ve bu sayede şuan yaşamadığınız ama her zaman yaşayabileceğiniz sorunların çözümlerini gözlemleyebilirsiniz. Bunun haricinde köpek eğitimi tesisimizde köpeğiniz farklı köpeklerle bir araya gelerek sosyalleşecek ve diğer köpeklere karşı agresif olma durumundan kurtulabilecektir.

İstanbul Köpek Eğitim Tesisi

Köpek eğitim tesisimizde her biri kendi alanında uzman köpek eğitimcileri, köpek veterinerleri, köpek kuaförleri bulunmaktadır. Köpek eğitim tesisimiz köpeklerin eğitim alabileceği, rahat edeceği bir şekilde düzenlenmiştir ve bunun yanında köpeklerimiz için tehlikeli sayılabilecek hiçbir zararlı yabancı madde bulunmamaktadır. Köpek eğitimleri konusunda en fazla denk geldiğimiz konu ise insanlar köpekleri çok seviyor ama köpek sahibi olmanın sorumluluklarını bilmiyorlar ve köpekler eğitim alması gereken dönemde köpek eğitimi aksine olumsuz davranışlar edinmiş oluyor ve köpek sahipleri durumu fark edince ise oldukları dönemde edinilen davranışların en zor değişti dönem oluyor. Evet dediğimiz gibi zor ancak imkansız değil bu ve bunun gibi pek çok durumla yakından ilgilendik ve şımarık gelen köpekler tesisimizden akıllı ve söz dinleyen bir şekilde geri gönderdik. Bu noktada önemli olan İstanbul köpek eğitimi konusunda profesyonel köpek eğitimi tesislerinden destek almanızı öneriyoruz.

Daha önce ele aldığımız koruma köpek eğitimi yazısını okumanızı öneriyoruz

Köpek Eğitimi Tesisi Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler

İstanbul Köpek Eğitimi firması olarak daha önce sık sık ele aldığımı köpek eğitim tesisi seçerken nelere dikkat edilmeli konusunu tekrar ele almak istedik. Bizlerde köpek sahibiyiz ve köpeklerimizi emanet edeceğimiz köpek eğitimi tesisine mutlaka güven duymanız gerektiğini çok iyi biliyoruz. İyi bir köpek eğitimi tesisinde olması gereken özellikleri sıralıyoruz;

  • Köpek eğitimi tesisinde mutlaka bir veteriner bulunmalıdır
  • Köpek eğitimi tesisinde yer alan köpek eğiticilerinin uzmanlık belgelerini sorgulayın
  • Köpek eğitimi merkezinde uygulanan eğitimin pozitif eğitim kuralları dahilinde olduğundan emin olun
  • Köpek eğitimi tesisinin köpek için rahat ve ferah bir yer olduğundan emin olun

 

Daha önce ele aldığımız köpeğimin saldırganlığını nasıl engellerim yazısını okumanızı öneriyoruz ayrıca köpek eğitimi konusunda ayrıntılı bilgi almak için iletişime geçebilirsiniz…

 

Hemen Ara
Whatsapp Destek